Як зв'язати жіночу шапку на спицях. Зв'язати шапку спицями жіночу.

В'язані шапки ніколи не втратять своєї актуальності, а тому час від часу з'являються все нові моделі головних уборів. Доводиться тільки дивуватися фантазії і невичерпним ідеям людини, яка створює оригінальні варіанти шапок. Враховуючи, що не завжди є можливість придбати вподобану річ, можна, «підглянувши» особливості в'язки, самостійно виготовити аналог.
Інструкція
1
Для в'язання шапки підберіть пряжу двох контрастних або гармонують тонів. Наприклад, основна кількість пряжі буде коричневого кольору і зовсім небагато ниток знадобиться як декор білого кольору, причому останні необхідно заздалегідь підготувати і перемотати таким чином, щоб нитка була в два рази тоще, ніж коричнева.
2
Перш ніж в'язати виріб спочатку зв'яжіть зразок, що складається з 20 петель і 20 рядів. Потім його виперіть і висушіть в розправленому вигляді, після чого зробіть расчети.Для того, що правильно пов'язати шапку потрібно знати обхват голови і висоту вироби. Висота в даній моделі більш актуальна. Традиційно шапку в'яжуть, починаючи з лобової частини і закінчуючи потиличної. Дана модель в'яжеться вздовж обхвату голови.
3
Малюнок в'язання буде наметове та панчішний. Наберіть 40 петель, в'яжіть нитками коричневого кольору 8 рядів панчішних малюнком. Схема: * 4 непарних ряду - лицьові петлі, 4 парних ряду - виворітні *. Потім перейдіть на білу пряжу, якій пров'яжіть в парному і непарному рядах лицьовими петлями (тільки 1 ряд «туди-назад»). Це і є платочная в'язка. Потім знову перейдіть на коричневу нитку і почніть все спочатку.
4
За рахунок білої, причому більш товстої пряжі і особливості в'язки, в результаті вийдуть гарні рельєфні «борозенки», що розташовуються уздовж виробу. У міру в'язання, прикладайте до голови планований головний убір, щоб реально оцінити кількість залишилися рядів. Закінчення потрібно розрахувати таким чином, щоб останніми рядами виявилася одна біла борозенка, після якої пров'язаний всього один ряд коричневими нитками.
5
Сшейте краю шапки. Тепер по одного боку наберіть на кругові спиці петлі для гумки, схему якої можна вибрати будь-яку (1х1, 2х2, чи англійська помилкова). Пров'яжіть не менше 10 рядів (якщо волієте гумку з подвійним відворотом, то тоді кількість рядів збільште).
6
Залишилася незакритих тільки потилична частина (верхівка). Через рівний проміжок (можна кожну білу борозну) край зберіть на нитку, стягніть і зафіксуйте. Додатково прикрасьте верхівку в'язаними довгими спіральками білого і коричневого кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gXMFF-5ZMJM
Зверніть увагу
Такий предмет гардероба, як шапка потребує більшої наскільки теплим, тому краще вибирати нитки з натуральної вовни.