Як підшити чоловічі штани. Як підробити штани за допомогою клейкої стрічки.

Для того, щоб підшити чоловічі брюки , зовсім не обов'язково нести їх в майстерню. Адже це можна зробити самостійно. Часу і сил ви витратите зовсім небагато, зате результат вас явно потішить. Навіть якщо ви не дуже розбираєтеся в шиття, не зневіряйтеся. Головне - це покроково слідувати інструкціям, і тоді у вас все вийде.
Вам знадобиться
  • Брючна тасьма, клейка стрічка, швейні приналежності.
Інструкція
1
Для початку визначте довжину брюк, при цьому одягнувши їх на чоловіка. Якщо власник носить брюки з ременем, то і ремінь потрібно буде одягнути. Довжина брюк відмірюється двома способами: за взуттям та без взуття. Краще вирішити з господарем брюк, як буде краще. У першому випадку нижня межа брюк повинна знаходитися над підлогою на відстані 5 мм. У другому випадку та ж сама межа повинна знаходитися між каблуком взуття та її п'яткової частиною. Не забудьте зробити позначку.
2
Розкладіть брюки на рівній поверхні. Крейдою накресліть дві лінії. Перша - лінія відрізу, а друга - лінія довжини брюк. Припуск становить близько 4-5 см. Також врахуйте товщину матеріалу штанів. Адже чим тонше матеріал, тим менше запас на підгин.
3
Далі відріжте по нижній лінії зайву тканину. Обробіть відкритий шов за допомогою зигзагоподібної строчки. Приточив тасьму на 2 мм вище лінії підгину.
4
Підігніть брюки , залишивши при цьому 2 мм тасьми на лицьовій стороні. Це потрібно для того, щоб тканина на брюках не зношується під час шкарпетки. Бажано вимітати цю операцію, щоб полегшити процес підшивки штанини і прасування.
5
Підшийте штанину. Щоб полегшити собі цей процес, використовуйте клейку стрічку. Покладіть її між підгинанням і основною тканиною. Проутюжьте з парою. Однак пам'ятайте і про те, що у клейкої стрічки є один суттєвий недолік. Вона може відклеїтися під час прання. Тому краще підшийте брюки вручну за допомогою голки і тонкої нитки. Це буде надійніше.
6
Закінчивши роботу, пропрасуйте обидві штанини зі кмітливістю. Потім пройдіться праскою ще раз, прибравши перед цим зайві нитки. Сподіваємося, що у вас все вийшло, і ви відмінно обійшлися навіть без допомоги фахівців. Так що можете бути горді собою. Адже не дарма кажуть: «Хочеш зробити щось добре - зроби це сам!».