Як поїти хом'яка.

Хом'яки є дуже поширеними домашніми вихованцями. Їх часто дарують дітям, але розведенням цих гризунів нерідко займаються і дорослі. Хом'ячки - дуже невибагливі, милі і забавні звірятка, їх зовсім нескладно утримувати. Для того щоб ваш маленький вихованець був здоровий і веселий, необхідно уважно стежити за його харчуванням. Добре, щоб у клітці кожен день був свіжий корм і чиста вода.
Інструкція
1
Існує думка про те, що взагалі немає необхідності поїти хом'яків, нібито їм досить тієї вологи, яку вони отримують з свіжих овочів і фруктів. Але навряд чи можна погодитися з цим, адже для будь-якого живої істоти на нашій планеті волога необхідна для життя. Тому не забувайте про те, щоб кожен день ваш хом'ячок пив чисту воду, навіть якщо ви регулярно включаєте в його раціон соковиті овочі, фрукти і ягоди.
2
Для того щоб поїти хом'ячка, можна придбати в зоомагазині спеціальну поїлку. Вони бувають різними за обсягом і складаються з мірного стакана і трубочки з кулькою. Коли хом'ячок хоче пити, він підходить до поїлки і язичком облизує кульку, що знаходиться на кінці трубочки поильника - кулька обертається, і до звірку надходить свіжа і чиста вода. Поїльники зазвичай встановлюються між прутами решітки клітки, в якій міститися звірята, а якщо ваш хом'як живе в акваріумі, можна купити поїльник, оснащений присоском.
3
Також для маленьких дитинчат хом'ячків, які ще не можуть самостійно підійти до поїльників або для особливо ледачих особин (а деякі хом'яки бувають на рідкість ледачими лежень) підійде звичайна піпетка, в яку можна набрати воду і піднести прямо до мордочки звірка. Використовуючи піпетку, ви зможете самостійно стежити за тим, щоб ваш вихованець завжди було напоєне.
4
Якщо у вас вдома є раковина з нержавійки, на якій скупчуються крапельки води, можна просто випускати туди хом'яка . Так ви вб'єте відразу двох зайців - ваш улюбленець зможе прогулятися і напитися води. Тільки стежте за тим, щоб такі прогулянки відбувалися регулярно, як мінімум два рази на день, щоб хом'як не страждав від нестачі вологи.
5
Поїти хом'яків можна простою чистою кип'яченою водою, але ці звірята також дуже люблять молоко і не відмовляються від фруктових соків (попередньо розбавлених водою, щоб не було занадто солодко) або компотів. Також корисно буде пропонувати хом'яка м фрукти, овочі, терту моркву і ягоди.