Як робити денний макіяж.

Що таке повсякденний макіяж ? Це, в першу чергу, чітко відпрацьовані дії, які займуть у вас не більше 20 хвилин. Адже не кожна з нас зможе встати в 5:00 ранку, щоб з толком і розстановкою підібрати тіні, рум'яна і колір губної помади. Денний макіяж жінка повинна робити автоматично, заздалегідь знаючи, що за чим йде і як це має виглядати.
Вам знадобиться
  • - основа під макіяж;
  • - пудра;
  • - тіні для повік;
  • - олівець для брів;
  • - туш для вій;
  • - рум'яна;
  • - блиск для губ.
Інструкція
1
Насамперед треба ретельно вмитися і провести ранковий догляд за шкірою. Він полягає в очищенні, тонізації і зволоженні за допомогою спеціальних засобів обраної вами косметичної компанії.
2
Тільки після можна переходити до нанесення тонального крему або будь-який інший спеціалізованої основи під макіяж . Тут головне - правильно підібрати відтінок крему. Він не повинен виділятися і виглядати як маска. Запам'ятайте, основне завдання тонального крему - НЕ замаскувати ваші проблемні ділянки шкіри, а лише вирівняти тон особи, приховавши невеликі недоліки і нерівності.
3
Під очі краще додатково нанести ще один шар тонального крему, але тільки на один тон світліше.
4
Настав час напудритись, наносимо пудру великий пензлем в напрямку масажних ліній.
5
Після - трохи уваги брів. Бажано додати їм відтінок кольору вашого волосся - це створить гармонійний і природний образ.
6
Тепер очі. Додати погляду глибину і чіткість можна за допомогою досить легкого прийому. Візьміть чорний олівець і прокрасьте їм лінію між вій, акуратно растушевивая краю (наприклад, ватною паличкою).
7
Черга тіней. Природний денний макіяж увазі використання нейтральних відтінків: пастельні, коричневі або сірі тони. На значну частину рухомого століття нанесіть світлий бежевий колір, в складочку між століттям і в зовнішній куточок закладіть більш насичений відтінок, а у внутрішній - навпаки, світлий.
8
Закінчуючи макіяж очей, скористайтеся щипцями для закручування вій і нанесіть коричневу або чорну туш акуратними рухами спочатку на нижні вії, а потім - на верхні.
9
Для губ цілком підійде наступний варіант - нейтральний відтінок олівця для губ і прозорий блиск.
10
Завершальним штрихом макіяж а стане пара легких помахів кисті для рум'ян.