Як малювати лева олівцем.

Лев по праву вважається царем тваринного світу. У цьому звірі поєднується сила, спритність, грація і краса. Мало хто може протистояти йому, мало хто може від нього втекти. У багатьох культурах леви вважалися наближеними до богів. Зображення лева нерідко використовувалися в геральдиці королівських будинків. І зараз ми розглянемо, як простіше малювати лева олівцем.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу формату А4, заточений простий олівець, ластик (для стирання допоміжних ліній).
Інструкція
1
На деякій відстані один від одного накресліть олівцем дві окружності. З'єднайте їх по дотичній злегка вигнутими вгору лініями. Це буде начерк тулуба лева . Велика окружність буде передньою частиною тулуба. Відповідно, окружністю поменше намічена задня частина.
2
Трохи зверху і зліва від передньої частини тулуба накресліть третю і найменшу коло. Тут же намалюйте неправильний чотирикутник. Його основа повинна проходити через центр кола. Ці геометричні фігури згодом перетворяться на голову. А під окружністю, що позначає задню частину, намалюйте дві лінії у вигляді кута, одна з яких плавно переходить в дугу.
3
Далі з'єднайте голову з передньою частиною тулуба лева , як показано на малюнку, потім намітьте ноги тварини. На цьому етапі задні кінцівки досить позначити прямими лініями. Передня ж нога являє собою недомальовані п'ятикутник, витягнутий вниз.
4
Тепер, коли вже з першого погляду ясно, що це фігура тварини, займіться більш докладної розміткою робочого простору. Зараз має сенс позначити на голові вуха, очі і рот. Прірісуйте хвіст. Поруч з передньою ногою намалюйте ще один кут. Ступні на передніх лапах лева зобразите у вигляді горизонтально розташованих крапельок, а задні - все ті ж неправильні чотирикутники.
5
крапельки позначте ступні на задніх лапах, на передніх - крапельки з'єднайте з верхніми частинами ніг за допомогою прямих коротких ліній, легкими штрихами намітьте гриву. Зараз видно, що лев уже став схожий на лева .
6
На завершальній стадії займіться промальовуванням деталей: плавними лініями з'єднайте всі елементи малюнка, сгладьте гострі кути, зітріть допоміжні лінії, штрихами позначте тінь і опрацювати гриву. Більш докладно зупиніться на морді лева : затемните очі, ніздрі і рот. Не забудьте про вуса і звичайно ж, про таку чарівну пензлик на кінчику хвоста.
Зверніть увагу
Ми намалювали фігуру лева олівцем на основі найпростіших геометричних фігур.
Корисна порада
Малювати бажано в тому порядку, який вказаний на малюнках. Промальовувати деталі потрібно штрихами різної довжини, з різною силою натиску на олівець. Тоді вони вийдуть більш об'ємними.