Як надіти балдахін на ліжечко. Як збирати і вішати балдахін на дитяче ліжечко.

Балдахін для дитячого ліжечка - це не тільки дуже красивий і затишний, але і функціональний аксесуар. За допомогою нього можна закрити ліжечко від зайвої світла і навіть захистити дитину від комарів. Придбати балдахін можна в будь-якому дитячому магазині або центрах продажу текстильної продукції, де вони продаються в комплектах з м'якими бортиками, ковдрою і подушечкою, а можна зробити і своїми руками.
Інструкція
1
Для того щоб закріпити балдахін на ліжечку, необхідно придбати спеціальний штатив - тримач для нього. Штатив складається з трьох частин: прямої трубки, зігнутої трубки і петлі, на яку і надаватися балдахін. У комплект до штатива додаються також два кріплення.
2
Перш ніж приступити до закріплення балдахіна, зберіть штатив в повну довжину і прикиньте, на якій висоті ви хотіли б його закріпити. Для цього вставте вигнуту трубку в пряму, надіньте зверху петлю для балдахіна і прикладіть штатив до одного з бортів ліжечка. Зазвичай балдахін підвішують до однієї з довгих сторін ліжка - так при необхідності ви зможете накрити їм всю ліжко повністю. Якщо ж закріпити цей аксесуар в головах, то він буде закривати тільки частина ліжечка. Примірявши довжину, закріпіть нижню пряму трубку на ліжечку за допомогою кріплення, а вигнуту трубку і петлю зніміть.
3
Розгляньте петлю для балдахіна - на ній є невелика гумка. Зніміть її, щоб протягнути петлю в балдахін.
4
Тепер візьміть сам балдахін і уважно подивіться на його верхню частину. У ній є два «рукави», в один з яких і потрібно протягнути петлю. Якщо ви проденете петлю в нижній з «рукавів», то поверх балдахіна утворюється красива оборочка, а якщо проденете в верхній - то обручку не буде. Протягнувши петлю в один з «рукавів» балдахіна, закріпіть кінці петлі гумкою і розподіліть складки верхньої оборки. Потім вставте петлю в вигнуту трубку, Протягніть через її низ друге кріплення і надіньте її на пряму трубку. Тепер міцно затягніть кріплення і розправте підлоги балдахіна. Полог для вашого малюка готов.Еслі ви все зробили правильно, то балдахін буде міцно триматися на ліжечку і не звалиться, навіть якщо малюк буде намагатися його зірвати. З балдахіном дитяче ліжечко буде виглядати дуже ошатно і мило, хоча деякі батьки вважають, що маляті він зовсім не потрібен.
Балдахін над ліжком надає спальному місцю вишуканий вигляд і в той же час робить його затишним і захищеним. Це напевно сподобається вашим дітям, які відчують себе під балдахіном як у казковому східному палаці. Спорудити його над ліжечком під силу батькам.
Інструкція
1
Виберіть тканину для балдахіна. Для дитячої спальні найкраще підійдуть легкі натуральні матеріали спокійній забарвлення. Ширина тканини повинна становити близько 1,2-1,5 метрів. Щоб визначити довжину відрізу, виміряйте периметр ліжка. Довжина тканини для балдахіна повинна бути в півтора-два рази більше.
2
Нижній край тканини подверніте на півтора сантиметра і прошийте. Верхній край забезпечите люверсами. Для цього купите готові кільця (з розрахунку 1 кільце на 15 см тканини). Верхній край балдахіна подверніте так, щоб ширина смужки перевищувала діаметр люверса на 2 см. Між шарами загорнутої смужки покладіть люверсной стрічку і закріпіть її праскою. Розмітьте олівцем або фломастером однакові відрізки по 15 см: на цій відстані один від одного будуть знаходитися кільця. Виріжте з тканини кола під люверси (отвір повинен бути на пару міліметрів ширша, ніж люверс) і вставте кріплення, натискаючи на них до клацання, який позначає, що половинки люверса закріплені.
3
Також можна використовувати й інший спосіб кріплення - зробити у верхній частині балдахіна кулиску, ширина якої буде злегка перевищувати ширину штанги в основі всієї конструкції.
4
Каркас балдахіна зробіть з металевої штанги, зігнутою в коло відповідного діаметру. Також можна використовувати п-подібний каркас з металу або дерева, прикріплений до стіни в головах ліжечка. Прикріпіть конструкцію для балдахіна за допомогою металевих меблевих кріплень до стелі або стіни.
5
Якщо ви віддали перевагу каркас, закріплений на стіні і рівний по периметру ліжка, вам підійде тканина шириною півтора метра, яка буде доходити до рівня матраца. У разі вибору підвісної стельового балдахіна у вигляді кола подбайте про те, щоб довжини спадаючої драпірування вистачило для того, щоб протягнути її до кутів ліжка і закріпити, прив'язавши стрічками до ніжок.