Як визначити тривалість життя. Як дізнатися тривалість життя по руці.

У минулі століття люди вважали - чим довша лінія життя на руці, тим більше людина проживе, але це не зовсім вірно. Лінія життя не показує точну тривалість, вона відіграє лише малу роль в її визначенні. Хіромант Філіп Мей розвинув теорію про те, як можна визначити тривалість життя , яка визначена людині долею.
Інструкція
1
Зверніть увагу на ліву долоню. Посередині розташовані три головні лінії, перетин яких утворює трикутник. Ця фігура несе велику інформацію про її володаря. Рівні, чіткі, глибокі лінії говорять вам про відмінне здоров'я і довгої життя .
2
Визначення тривалості життя можна також виявити по маленькому трикутнику. Подивіться на руку, маленький трикутник знаходиться всередині великого, не на всіх руках його можна побачити. Але якщо він у вас є - це хороший знак, що означає гармонійну, щасливе життя.
3
Будьте уважні. Нерівні лінії, з різними розвилками, слабопроявляющіеся лінії або лінії, що не з'єднуються і при цьому не утворюють трикутник, несуть погану інформацію. Це, в першу чергу, означає недовгу тривалість життя або серйозні захворювання. Правильні лінії означають довголіття і благополуччя. Рівень вашої успішної і довгої життя залежить від вираженості ліній. Якщо лінії погано видно, вони тьмяні і розмиті - це показник проблем зі здоров'ям.
4
Якщо ви звернете вашу увагу на прямокутник в центрі долоні, то зможете визначити ваш образ життя , що позначається і на її тривалості. Якщо прямокутник розширюється до пагорба Юпітера, то ви людина дуже добрий, у вас в життя все складається якнайкраще, ви блищите відмінним здоров'ям. Якщо ж чотирикутник, навпаки, виглядає неправильним, то його власник - слабкий, жорстокий, самозакоханий і неврівноважена людина.
5
Визначити тривалість життя людини можна також за допомогою масштабної лінійки. Визначте вік, заснований на довжині лінії голови, серця і долі. Припустимо, лінія голови закінчується на 65-му році життя , долі - на 60-му, голови - на 70-му роках життя .
6
Далі підсумуйте отримані результати, які вимірювалися лінійкою. Наприклад, 60 + 65 + 70 = 195 і розділіть це число на кількість ліній (3): 195/3 = 65Ето число і буде середнім показником тривалості життя людини.
Тривалість життя людини залежить від безлічі факторів, починаючи від місця народження і закінчуючи звичками харчування і генетичними особливостями. Однак приблизне число років можна обчислити, використовуючи калькулятор доктора Томаса Перлза.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - папір;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Визначте початкову точку відліку. Для жінок це 72 роки, для чоловіків - 60 років. Якщо ви курите, жуєте тютюн або постійно перебуваєте в накуреному приміщенні - відніміть з вихідної цифри 2 роки, при негативній відповіді - додайте 2. Якщо ви протягом тижня з'їдаєте більше ніж два шматочки копченого сала, сосисок у тісті або пончиків - відніміть 0,6 . При негативній відповіді - додайте 0,6.
2
Ви віддаєте перевагу сильно просмажене їжу? Якщо це так - відніміть 0,4. Ні - додайте 0,4. Якщо ви намагаєтеся уникати жирної їжі - додайте 2, не можете встояти - відніміть 2. Віддаєте перевагу овочам - додайте 1,8. Любіть м'ясо - відніміть 1,8.
3
Більше 500 мл пива, або 300 мл вина, або 100 г горілки в день віднімають у вас 1,2 року. Якщо ви спиртним не зловживав - додайте собі 0,6. Життя в екологічно несприятливому місці забирає 1 рік, проживання в чистій місцевості - продовжує на 1 рік.
4
Більше 450 г кави в день віднімають у вас 0,6 року. Якщо ви утримувалися від такої кількості кофеїну - додайте 0,6. Якщо ви прямуєте рекомендаціям медиків і щодня приймаєте аспірин у малих дозах - додайте собі 0,8 року, якщо ні - відніміть 0,8.
5
Щодня використовуючи зубну нитку, ви продовжуєте своє життя на 1,2 року, нехтуючи нею - укорочуєте на 1,2. Регулярний стілець говорить про те, що ви можете додати собі 0,8 року. Якщо ви маєте стілець рідше, ніж 1 раз на 2 дні - відніміть 0,8. Ризиковані статеві зв'язки віднімають у вас 1,6 року, утримуватися від них - додайте 1,6.
6
На 1,4 року вкорочує ваше життя сильний загар. Стільки ж додайте, якщо утримуватися від тривалого перебування на сонці. Якщо ваша вага в нормі - додайте 1,8 року, ні - відніміть 1,8. Шлюб подовжує ваше життя на 1,8 року, самотність - вкорочує на 1,8.
7
Якщо ви вмієте ефективно справлятися зі стресом - додайте собі 1,4 року, ні - відніміть 1,4. Наявність більше одного страждає від діабету кровного родича наближає вашу кончину на 0,8 року, якщо вашу сім'ю це захворювання не торкнулося - додайте собі 0,8.
8
Якщо хоча б один з ваших батьків помер, не доживши до 75 років - відніміть 2 роки, якщо батьки довгожителі - додайте 2 роки. Більше одного дожив до 90 років близького кровного родича додає вам 4,8 року, в зворотному випадку - відніміть 4,8.
9
Регулярно займаєтеся спортом? Додайте собі 1,4 року. Віддаєте перевагу полінуватися - відніміть 1,4. Беручи вітамін Е, ви продовжуєте життя на 1,6 року, не беручи - укорочуєте на 1,6.
10
Підрахуйте свій результат. Ця цифра буде визначати тривалість вашого життя в тому випадку, якщо ви не зміните своїх звичок.