Як укладати спати грудничка.

До деяких пір те, що малюк засинає під грудьми у матері, є нормою і гарантує правильне становлення нервової системи дитини, тому не варто слухати прихильників давно застарілого Спока і змушувати крихітку кричати в своєму ліжечку годинами. Чуйна мати завжди зрозуміє, як правильно укладати спати грудничка , і коли він вже готовий до самостійності і дорослості. Але ось те, що діти люблять певний режим і такий собі ритуал - це факт, тому його треба виробляти з перших днів життя.
Інструкція
1
Поступово ви зрозумієте, хто ваш малюк: жайворонок або сова. А спочатку дотримуйтеся золотої середини і почніть готувати дитину до сну в 7-9 годин вечора.
2
Дуже хорошим «якорем» для дитини є вечірнє купання перед сном, це стає певним ритуалом і передвісником того, що скоро настане нічний відпочинок. Дитина розуміє це і вже заздалегідь починає налаштовуватися на сон.
3
За дві-три години обмежте дитини від шумних і рухливих ігор, адже нервова система малюка ще така слабка і недосконала. Віддайте перевагу спокійним іграм, розкажіть дитині казку, почитайте книжку, просто погуляйте по квартирі. Можете включити заспокійливу музику - це теж допомагає.
4
Після купання і гігієнічних процедур створіть в кімнаті, де спить дитина, тиху і заспокійливу атмосферу. Можете навіть вимкнути нічник, нехай малюк звикає спати в темряві.
5
У вас повинно бути заздалегідь приготовлено зручне місце з подушками або стільчиком для ніг. Зручно розмістившись, прикладіть дитину до грудей і заспівайте йому колискову.
6
Коли дитина поїсть, міцно засне і самостійно випустить груди, можете перекласти його в ліжечко.
7
Всі діти люблять спати по-різному: хтось на боці, хтось на животику. Трохи подорослішавши, малюк сам вирішить, як йому спати і буде повертатися так, як йому зручно. А поки покладіть його на бочок - це найсприятливіша поза для сну. При цьому не забувайте періодично міняти бік.
8
Звичайно, укладати спати грудничка - це не надто проблематично, все саме «цікаве» починається пізніше. Тому кожна мати повинна вирішувати сама, коли почати привчати дитину до самостійного засипанню. Як і в усьому, що стосується дітей, ви знайдете з цього приводу багато абсолютно протилежних рекомендацій у різних психологів. Рано чи пізно, але ваша дитина навчиться спати сам, а поки він груднічок, не лишайте його цією смачною радості - засипати, посмоктуючи материнське молочко.