Як вибрати чоловічі джинси.

Вибрати чоловічі джинси сьогодні дещо легше, ніж жіночі. Відсутність округлостей в нижній частині фігури дозволяє чоловікам при виборі виробів з деніму в основному орієнтуватися на стиль, враховуючи своє зростання і статура.
Інструкція
1
Якщо ви зрілий чоловік, що віддає перевагу небагатослівність в одязі, зупиніть свій вибір на прямих джинсах з мінімальною кількістю декоративних деталей. Категорично відмовтеся від розкльошують брюк, в цьому сезоні це модно для жінок.
2
високорослих худорлявим чоловікам рекомендується купувати джинси , що не обтягують фігуру. Нехай брюки будуть вільними і прямими, прилеглими до фігури, але не бовтаються на ній.
3
Для молодого покоління вибір набагато ширше: молодим хлопцям підійдуть вільні брюки, у яких багато об'ємних накладних кишень або навпаки, абсолютно облягають фігуру.
4
Облягаючі варіанти не підходять повним чоловікам. Не варто вибирати і мішкуваті варіанти. При невеликому животі вибирайте джинси акуратного крою, колір яких відрізняється стриманістю, а лінія пояса низька.
5
Вибрати чоловічі джинси для людей надмірної худорлявості не так просто. Можливо, їм варто купувати моделі з заниженою талією.
6
Не тільки жінок цікавлять модні тенденції нинішнього сезону. Колекції 2011 року демонструють джинсові брюки зі злегка помітними дірами і потертостями. Такий одяг дозволить чоловікам розбавити їх строгий гардероб, збагативши його виробами у вільному стилі «casual».
7
Цього сезону в моді лаконічні і приглушені тони. Вибирайте джинси кольору хакі, металевого сірого і темно-синього. Тим чоловікам, які не бояться експериментів в одязі, слід вибирати вузькі брюки з численними потертостями. Талія таких джинсових брюк повинна бути низькою. Все ще в моді мішкуваті вироби, а також вільні в стегнах брюки кольору індиго.
8
Колекції дизайнерів цього року відрізняються наявністю простих, однотонних, брудно-розмитих і потертих джинсів. Вибирайте різноманітні джинси , чим більше їх буде в вашому гардеробі, тим привабливішим буде ваш вид.