Як зробити наклейку. зробити прозорі наклейки.

Відмінним способом самовираження може бути самостійно зроблена наклейка, дизайн і текст якої придумали ви самі. Якщо ще кілька років тому виготовити наклейку можна було тільки в друкарських умовах, то сьогодні це під силу будь-якому користувачеві.
Вам знадобиться
  • Папір з клейовим шаром, прозора плівка, що самоклеїться або широкий прозорий скотч, лазерний або струменевий кольоровий принтер, будь-який графічний редактор, ножиці.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно придумати дизайн наклейки. Це може бути будь-який малюнок з помітною написом. Зображення слід обробити в будь-якому доступному графічному редакторі, наприклад Photoshop, Picasa або ACDSee і нанести на картинку напис.
2
Якщо у вас струменевий принтер, виведіть наклейку на друк, використовуючи простий папір на клейовий основі. Після того, як зображення буде віддруковано, її можна обклеїти зверху прозорою плівкою, що самоклеїться, щоб захистити від впливу вологи.
3
Якщо ви володар кольорового лазерного принтера, ви можете використовувати для друку глянцевий папір на клейовий основі - це буде ідеальним варіантом для наклейки. Лазерний друк, на відміну від струменевого, не "попливе» при попаданні на неї вологи.
Часто при покупці нової речі виявляється, що видалити з неї етикетку непросто: наклейка так сильно приклеїлася, що відірвати її до кінця немає ніякої можливості - малоприємний слід від клею все одно залишається. Кілька нехитрих порад допоможуть вам справитися з цією проблемою.
Вам знадобиться
  • - рідина для зняття лаку/розчинник;
  • - тепла вода/фен.
Інструкція
1
Ви придбали новеньку штучку і натхнені вирушили додому, щоб повною мірою їй насолодитися. Але от прикрість - етикетка приклеїлася намертво. Щоб безболісно видалити ненависну папірець, спочатку уважно розгляньте куплену річ. Це може допомогти вибрати метод її очистки.
2
Якщо ваша покупка скляна, фарфорова або зроблена з матеріалу, який не боїться вологи, то можна сміливо експериментувати. Найпростіший спосіб - помити її з використанням засобу для миття посуду. Але як відомо, найпростіший спосіб - не значить найефективніший. Наклейка і не думає відриватися? Тоді залиште її на деякий час у гарячій воді. Більшість етикеток після такої процедури видаляється без зусиль. До речі, подібного ефекту можна добитися і при нагріванні наклейки феном.
3
У разі якщо клей на етикетках виявився таким міцним, що звичайною водою його не візьмеш, використовуйте різноманітні хімічні засоби. Напевно у вашому будинку є засіб для зняття лаку (це універсальна річ). Також можна спробувати потерти поверхню виробу бензином із запальничок, ацетоном або розчинником. Якщо нічого з перерахованого вище ви не знайшли, загляньте на кухню. Візьміть пляшечку соняшникової олії і рясно змастіть їм місце, забруднене клеєм. Трохи почекайте, після чого візьміть суху серветку і протріть виріб.
4
Що стосується пластикових речей, не переборщіть з температурою рідини, в яку ви їх занурте. Пластикові баночки, тарілочки, контейнери від гарячої води можуть втратити форму. Тоді вже й не навіщо буде відривати етикетку. Також не варто використовувати різні розчинники для яскраво пофарбованих виробів. В іншому випадку ви ризикуєте видалити красивий малюнок разом із залишками клею.