Як оформити зал на ювілей. оформлення залів на ювілей.

Ювілей - урочистий захід, тому і підхід до оформлення залу потрібен серйозний і продуманий. Приміщення не повинно здаватися зухвало-помітним, а бути стильним і елегантним. Грамотно прикрашений інтер'єр залишає більш яскраві враження від свята і у ювіляра, у и гостей.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначитися з місцем проведення торжества і продумати стиль заходу. Він може бути різним, але всі деталі оформлення повинні відповідати загальній концепції свята: бути урочисто-строгими, стилізованими під конкретну епоху і так далі.
2
декорування можна не тільки вигідно підкреслити особливості приміщення, але і приховати його недоліки. Арсенал матеріалів для цього досить великий: паперові конструкції, драпірування з тканин, гірлянди, плакати, композиції з повітряних куль, фруктові кошики і, звичайно ж, квіти. Останні особливо підкреслять розкіш та ексклюзивність заходи, а гості зануритися в живу атмосферу затишку і свіжості.
3
Якщо зал обладнаний сценою або подіумом, необхідно приділити йому особливу увагу, як місцю, яке весь час буде в центрі уваги.
4
Декорування сцени не повинно відволікати увагу від виступаючих на ній, але має відповідати загальній стилістиці залу. Якщо ж подіумна частина відсутня, центровий фігурою ставати місце, де розташуватися ювіляр. Тут доведеться, до речі, стильний непомітний плакат на стіні (за спиною іменинника), композиція з повітряних куль або паперових фігур у вигляді арки, цифри з датою і т.п.
5
Ретельно повинно бути продумано і оформлення столів. Скатертини зобов'язані гармоніювати із загальним інтер'єром і мати приглушені відтінки, щоб не відволікати увагу від поданих страв.
6
Якщо стіл ювіляра прямокутний і розташований перпендикулярно до основної частини залу, в центральній частині доцільно розмістити невисоку симетрично лежачу або спадаючу композицію з квітів. Якщо ж стіл круглої форми, невеликий букет розміщують в центрі.
7
На столах запрошених також бажано, розставити букети, або поставити кожному гостю окрему мініатюрну вазочку. При цьому важливо пам'ятати, що квіти з різким запахом будуть відволікати запрошених, а бутони з пилком можуть забруднити скатертини або, що ще гірше, одяг.
8
Не забудьте про індивідуальні таблички і полотняні серветки для гостей. Оригінально виглядатимуть задрапіровані тканиною стільці.
9
Саме приміщення декорують так, щоб прикраси не заважали гостям. Колони і арки можна задрапірувати тканиною, оформити гірляндами, квітами або повітряними кулями. Об'ємні композиції з останніх можна розмістити в центрі або по периметру залу.
10
Якщо дозволяє бюджет, в центрі приміщення можна розташувати оригінальну крижану скульптуру в поєднанні зі свічками або квітами. Такий сюрприз викличе непідробне захоплення у гостей.