Як вибрати щипці для випрямлення волосся.

На сьогоднішній день існує безліч способів випрямлення волосся, одним з яких служить використання спеціальних щипців, якість яких впливає не тільки на ефектність укладання, але і на загальний стан волосся і на їхнє здоров'я.
Інструкція
1
Звертайте увагу на клас щипців, який може бути професійним і побутовим. Якщо основні критерії для вас - довговічність, висока потужність і вас не бентежить вага щипців і їх громіздкість, можете вибирати професійні щипці . Непрофесійні моделі - ідеальний варіант для тих, кому важлива простота у використанні.
2
Підбирайте необхідну ширину робочої поверхні щипців залежно від структури волосся і їх довжини. Так чим волосся и густіше і довше, тим більшою повинна бути ця поверхню. Якщо хочете мати можливість робити легку завивку волосся всередину або ж назовні, варто вибирати щипці для випрямлення волосся із закругленими пластинами.
3
Віддавайте перевагу щипцам, у яких покриття робочої поверхні анодно-оксидне або керамічне, оскільки саме вони дозволяють звести до мінімуму негативний вплив на волосся и. Крім того, така поверхня має більшу зносостійкість і має антикорозійні властивості. Також покриття може містити срібні наночастинки, які надають на волосся и антибактеріальну дію.
4
Щоб правильно вибрати щипці для випрямлення волосся, варто звернути увагу і на наявність регулятора температури і захисту від перегріву. Насамперед, це дозволить індивідуально підібрати необхідний режим, залежно від структури волосся, а також дасть можливість захистити волосся и від можливих пошкоджень і їх зайвої сухості, завдяки можливості використання низьких температур .
5
Зверніть увагу на те, наскільки обрана модель практична і чи має вона елементи, які можуть забезпечити вам зручність у використанні щипців. Наприклад, такими елементами можуть бути обертовий шнур, який не буде сплутуватися у відповідальний момент і м'яке покриття ручки, яке не допускає можливості ковзання щипців в руці.
Не так давно прийшла до нас мода на гладкі зачіски, часом ввергає у відчай власниць кучерявого від природи волосся , проте досягти бажаної мети і кардинально змінити свій спосіб можуть допомогти особливі електроприлади для вирівнювання волосся , так звані прасування.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати праску для випрямлення волосся , враховуйте наступні аспекти: Покриття робочої поверхні. Вибирайте прасування з робочими пластинами, виконаними з кераміки або турмаліну. Ці матеріали більш рівномірно розподіляють тепло, ніж металеві. Тим самим можна уникнути термічних ушкоджень волосся , пов'язаних з агресивним впливом високих температур. Однак будьте гранично обережні - керамічні прасування бояться ударного навантаження.
2
Потужність приладу. Підбирайте потужність прасок в залежності від завдань, які перед ним ставляться: якщо планується вирівнювання кучерявого від природи волосся , віддавайте перевагу приладам з високою потужністю, у разі застосування прасування для рівних волосся , лише для додання їм гладкості і блиску, потужність може бути середньої. Бажано зупинити вибір на приладі з регулятором потужності.
3
Форма корпусу. Незважаючи на те, що сучасні електроприлади випускаються в максимально ергономічному виконанні, щоб вдало вибрати праску для випрямлення волосся , потримайте його в руці і оцініть, наскільки зручна форма його корпусу, чи підходить його маса, чи комфортно користуватися ним протягом кількох десятків хвилин. До того ж, раз праску створений індустрією краси і спрямований на естетичну роботу, його зовнішній вигляд повинен просто подобатися власниці.
4
Електроживлення. Перед здійсненням покупки обміркуйте, в яких умовах експлуатуватиметься праску - чи повинен він постійно перебувати вдома або стане вірним супутником у подорожах, відрядженнях або періодичних виїздах на природу або дачу. Щоб відмінно виглядати і бути при цьому мобільною, придбайте праску на акумуляторному живленні. Крім того, не будучи пов'язаним з проводовим харчуванням, праску надає більше свободи під час формування зачіски і дозволяє руці діяти більш активно і менше втомлюватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_29lhsTYTQg