Як відкрити свій бізнес на дому.

Фінансова незалежність - це той фундамент, який дозволяє людині жити так, як він хоче. Мова йде не тільки про житло, їжі та купівлі необхідних речей, а й про розвиток своїх творчих здібностей. Тільки фінансова незалежність робить людину вільною. Деякі люди вважають за краще побут найманими працівниками і проводять свій час в офісі, а деякі замислюються про те, як відкрити свій бізнес на дому і розпоряджатися своїм часом самостійно. Що потрібно для того, щоб почати свій власний домашній бізнес ?
Вам знадобиться
  • Бізнес-ідея, бізнес-план, знання і сили
Інструкція
1
Визначте, чим саме ви хочете займатися. Сформулюйте ідею, яку в подальшому ви зможете успішно розвивати. Найкраще при відкритті домашнього бізнес а покладатися на ваші захоплення, здібності та нахили. Продумуйте все серйозно - від цього залежить успіх ідеї в цілому.
2
Зрозумійте для себе, що знадобиться вам для відкриття бізнес а на дому. Чи достатньо у вашій квартирі або будинку місця для цього? Яке обладнання може знадобитися? Впораєтеся ви самостійно, або доведеться залучати помічників і найманих працівників?
3
Оцініть економічні показники обраного бізнес а. Перегляньте всю інформацію, яку зможете знайти по цій темі. Порадьтеся з тими, хто вже досяг певних успіхів в подібній справі. Тверезо оцініть свої фінансові можливості - від стартового капіталу залежить дуже багато. Складіть докладний бізнес -план.
4
Подумайте, чи вистачить вам сил. Дуже часто домашній бізнес не може розвинутися від того, що його господареві не вистачає часу, моральних сил і елементарних знань. Не вибирайте ідею, яка вимагає дуже великих витрат, як фінансових, так і інтелектуальних, якщо не відчуваєте впевненості в своїх силах.
5
Ретельно вибирайте ідею бізнес а. Черговий інтернет-магазин білизни - це прекрасно, але якщо в мережі є вже мільйон магазинів, що торгують подібним товаром, то ймовірність досягнення успіху дуже мала. Або буде потрібно кілька років розкручувати справу, залучаючи замовників низькими цінами та вкладаючи чимала кількість коштів. Чи готові ви до цього? Шукайте оригінальні та незаяложені ідеї для домашнього бізнес а. Наприклад, можна запропонувати замовникам ексклюзивні моделі з вовни, пов'язані вручну і не мають аналогів. Розписувати дитячий одяг і меблі. Виготовляти ляльки або книги, унікальні поздавітельние листівки або ялинкові кулі. Шукайте ексклюзив.
6
Якщо ви вважаєте, що ваша ідея цікава, і у вас є всі можливості для розвитку бізнес а, сміливо йдіть до податкової інспекції і реєструйте ВП. Не соромтеся задавати інспектору цікавлять вас. Адже вам доведеться не тільки працювати, але і звітувати перед податковими органами про виконану роботу. І краще, якщо ви досягнете порозуміння ще на етапі реєстрації.