Як організувати їдальню. Як расчитать окупність їдальні.

Організація їдальні - непоганий варіант для власного бізнесу. При насиченому ринку послуг громадського харчування - це специфічна ніша, у якої є свій певний круг клієнтів. Багато офісні працівники, бізнесмени заради економії свого часу краще харчуватися в їдальнях, та й не завжди є можливість перекусити на роботі. Тому столові набувають все більшої популярності.
Інструкція
1
Насамперед пройдіть процес реєстрації юридичної особи (ІП, ТОВ). Відкрити ІП, звичайно, вигідніше і простіше. Але якщо поставляти продукти вам будуть великі компанії, то в якості юридичної особи краще зареєструвати ТОВ.
2
Складіть бізнес-план. У ньому докладно опишіть витрати: оренда або покупка приміщення, реклама, дизайн інтер'єру та ремонтні роботи, купівля обладнання і продуктів, заробітна плата співробітників і т.д. Також в бізнес-плані слід відобразити можливий дохід, який багато в чому залежить від конкурентів і місця розташування підприємства.
3
Визначте розташування закладу - це найголовніший фактор, від якого залежить успіх вашої їдальні. Це має бути приміщення на якомусь великому підприємстві або бізнес-центрі. Таке розташування забезпечить вам постійних відвідувачів. Також для організації їдальні можна вибрати приміщення, в якому раніше вже розташовувалися кафе або їдальня, але з яких-небудь причин були закриті. Пам'ятайте, що площа приміщення для організації їдальнею повинна відповідати санітарним вимогам і нормам. Розробіть план розміщення клієнтів. Узгодьте його з санепідемслужбою, госпожнадзором, засновником, якщо приміщення ви берете в оренду.
4
Продумайте дизайн приміщення. Проведіть необхідні ремонтні роботи відповідно до проекту. Пам'ятайте, що для їдальні найголовніше - це чистота.
5
Наступним етапом проведіть закупівлю потрібного для їдальні обладнання. Обладнання повинно бути тільки професійним. Підприємств, що випускають обладнання для ресторанів і кафе, досить багато. Для їдальні знадобиться: плити, варильні і жарові шафи, обробні столи, столи для роздачі їжі, мийки, столи і стільці для клієнтів, посуд.
6
Розробіть меню. Перевагу краще віддати традиційної російської кухні. Меню повинно містити такі страви як солянка, борщ, супи; м'ясні страви, страви з риби; гарніри з круп, макаронів, картоплі; салати, десерти, напої.
7
Сформуйте штат співробітників. Вам знадобляться: керуючий, один або два кухарі, кухонні робітники, посудомийка, прибиральниця і касир. Залежно від ваших фінансових можливостей можна звернутися в кадрові агентства. Продумайте, хто буде вести бухгалтерію.
Корисна порада
Для того щоб ваш бізнес був прибутковим і востребовательним, необхідно правильно і чітко його організувати. Адже в їдальні необхідно буде нагодувати чималу кількість клієнтів різноманітними, якісними, простими, смачними стравами. Додатковий дохід також принесе організація банкетів і вечорів.