Як скасувати установку.

У процесі роботи на комп'ютері може виникнути така ситуація, коли потрібно скасувати установку якої-небудь програми. Не кожен користувач відразу зрозуміє, як саме це потрібно робити. Однак дана процедура не займає багато часу. Для цього потрібно буде виконати кілька послідовних дій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Наприклад, програма NetWare може зажадати скасувати установку . Для цього знайдіть сам клієнт NetWare. Зайдіть в «Пуск» і виберіть пункт «Підключення». Натисніть на графу «Показати всі підключення». На екрані відкриється вікно, де виберіть «підключення по локальній мережі». Саме на ньому клацніть вашої мишкою (правою кнопкою). Потім натисніть кнопку «Видалити». Може з'явитися на екрані попередження, на якому натискайте «Так». Якщо програма NetWare встановлена як сторонній клієнт, тоді зайдіть теж в «Пуск». Там виберіть «Панель управління», де натискайте на вкладку «Установка та видалення програм». Перед вами з'явиться список тих програм, які є у вас на комп'ютері. Перегорніть всі назви, де знайдіть «Novell NetWare client». Виділіть даний пункт і натисніть або «Замінити» або «Видалити».
2
Можна скасувати установку програми і через командний рядок. Для цього зайдіть в «Пуск». Виберіть розділ «Виконати». Відкриється вікно, де впишіть слово «regedit» (без лапок). Натискайте «ОК» для підтвердження операції. Знайдіть реєстр з таким текстом: «HKLMSOFTWAREMicrosoft Windows NTCurrentVersionWinlogon». Параметри «DWORD LogonType» ви повинні виставити на «1». Два рази клацніть на DWORD LogonType. Потім перезавантажте ваш комп'ютер і на цьому все.
3
Можете спробувати ще один спосіб скасування установки. Натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління». Зайдіть в «Облікові записи користувачів». Там натисніть на «Зміна входу користувачів в систему». Екран привітання знову працює, і поставте там потрібну галочку. Натисніть на кнопку «Пуск» і зайдіть в «Налаштування». Там виберіть «Мережеві підключення», а потім «Властивості вашого мережевого підключення». Клацніть вкладку «Загальні» і там видаліть «Клієнт для мереж Netware».