Як позбутися жирових складок.

Жирові складки на тілі виглядають неестетично. Для свого володаря вони створюють психологічні комплекси, які часто заважають знайти супутника життя, впливають на загальний стан здоров'я, а також роблять людину замкнутим і невпевненим у собі. Позбутися проблемних складочок на тілі допоможуть фізичні вправи. Виконуйте їх 4 - 5 разів на тиждень і незабаром помітите, що знаходите бажані обсяги.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги зведіть разом, руки опустіть вниз. З видихом нахиліть верхню частину тіла вниз, руками постарайтеся дістати до підлоги. З наступним видихом зігніть коліна, утримуючи долоні на підлозі. На вдиху випрямити ноги, але руки від підлоги не відривайте. Зробіть 10-15 присідань. На вдиху з округленої спиною підніміться вгору.
2
Розведіть ноги на ширину плечей, руки поставте на пояс. З видихом зробіть випад на праву ногу, ліву руку підніміть вгору і потягніться їй, якомога більше нахиляючи корпус вправо. На вдиху встаньте у вихідну позицію і повторіть випад на ліву ногу. Зробіть вправу по 20 разів на кожну сторону.
3
Поставте ноги разом, бажано в руки взяти м'яч, щоб вони були зафіксовані в одному положенні. На вдиху в стрибку скрутити в талії, направте руки вправо, а стегна вліво. З наступним вдихом зробіть скрутку в іншу сторону. Робіть стрибки протягом 1-3 хвилин.
4
Сядьте на підлогу по-турецьки, руки складіть перед грудьми в молитовному жесті. З видихом зведіть долоні ще сильніше, натискаючи ними один на дружку протягом 7 секунд. Потім ослабте зусилля. Повторіть вправу 15-25 разів.
5
Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тіла, ноги зігніть в колінах, п'яти поставте біля сідниць. На вдиху підніміть стегна вгору і починайте пружинити вгору-вниз. Виконуйте вправу 2 хвилини. Ляжте на підлогу, коліна притягну до грудей і розтягніть м'язи задньої поверхні ніг.
6
Лежачи на спині, підніміть ноги вгору, долоні покладіть під сідниці. З видихом опустіть ноги під кутом 45 градусів до підлоги і робіть пружні руху вгору-вниз. Робіть вправу протягом 1 хвилини, потім завмріть і утримуйте позу ще 30-50 секунд. Ляжте на підлогу і розслабтеся.
7
Ляжте на живіт, руки витягніть уздовж тіла. З вдихом одночасно підніміть вгору голову, ноги і руки. Тримайте положення 1-3 хвилини, потім з видихом розслабтеся. Зробіть ще 2 підходи.
Негарні жирові складки на спині засмучують і чоловіків, і жінок. Причин появи цієї проблеми багато, але з будь-якими з них можна боротися. Шляхи рішення можуть бути різними, ваша задача - проявити наполегливість. Вам потрібно не тільки позбутися від жиру, але і накачати м'язи, щоб спина не виглядала худою, а шкіра не обвисла.
Вам знадобиться
  • - дробове харчування;
  • - турнік;
  • - фітбол.
Інструкція
1
Пройдіть обстеження в ендокринолога. Такий тип ожиріння часто називають «кортизоновая». Можливо, для вас буде достатньо знизити рівень кортизолу в крові, щоб жир в проблемних місцях пішов сам собою.
2
Не намагайтеся позбутися жиру в конкретній області, виконуючи вправи для цієї групи м'язів. Жир розподіляється під шкірою більш-менш рівномірно і позбавлятися від нього доведеться повністю.
3
Скоротіть денну норму споживання калорій на 10-15%. У комплексі з фізичними вправами це дозволить вам впевнено скорочувати жировий прошарок.
4
Збільште кількість прийомів їжі. Менші порції засвоюються організмом більш ефективно і спокійно переходять в кінетичну енергію. Ті калорії, що печінка не встигає переробити, перетворюються в енергетичний запас на «чорний день», тобто в жирові клітини.
5
Намагайтеся, щоб живильна цінність всіх прийомів їжі була приблизно однакова протягом дня. Вуглеводи повинні переважати в першій половині дня, ближче до ночі збільшуйте відсоток білкової їжі.
6
Фізичні навантаження починайте з бігу. Регулярні пробіжки в середньому темпі запустять процес спалювання жиру у вашому організмі. Не старайтесь бігати швидко, краще, щоб біг був досить тривалим.
7
Не відмовляйтеся від пробіжок взимку. Фізичні вправи на холоді володіють кращим жиросжигающим ефектом, так як організм витрачає калорії ще й на обігрів.
8
Обов'язково включіть в свою тренувальну програму гиперєкстензии на фитболе. Нестійка опора змусить включитися в роботу навіть найдрібніші і глубоколежащие м'язи, які в звичайних умовах не діють.
9
Ляжте животом на великий фітбол, спина і ноги повинні утворити пряму лінію, шкарпетки ніг упріть в підлогу. Руки підніміть до голови. Повільно нахиляйтеся вперед, щоб відчути, як розтягуються м'язи спини, потім плавно підніміть тіло, прогнувшись у попереку. Повторіть якнайбільше разів.
10
Підтягування на перекладині - краща вправа для м'язів спини. Воно підходить і для чоловіків і для жінок. Одночасно працюють всі м'язи спини, а також руки і груди.
11
Візьміться за перекладину трохи ширше плечей, повернувши долоні від себе. Злегка зведіть лопатки, напружте м'язи кора і підтягуйте корпус вгору, намагаючись торкнутися поперечини підборіддям. Чим ширше будуть розташовані долоні на перекладині, тим вище навантаження на м'язи спини.
Зверніть увагу
Дотягнувшись до поперечини підборіддям або грудьми, опускайтеся в початкове положення плавно. Чи не повисає на розслаблених руках, це може привести до травми задньої головки трицепса.
Корисна порада
Щоб підтягуватися було легше, тягніть лікті до корпусу.