Як відклеїти дзеркало.

Величезною популярністю сьогодні користується меблі з великими дзеркалами, така як шафи-купе. Але з часом дзеркала зношуються, старіють, їх необхідно замінювати. Але от як зняти таке велике дзеркало , як в шафі-купе, знає далеко не кожен. Для цього необхідно дотримуватися певної послідовності дій.
Вам знадобиться
  • чоловіча сила, архимедів важіль (стамеска, велика викрутка).
Інструкція
1
Якщо дзеркала на вашому шафі-купе постаріли і втратили свій споконвічно привабливий вигляд, не поспішайте викидати весь шафу. З цієї ситуації є цілком адекватний вихід, а саме - відклеїти старі дзеркала і поставити на їх місце нові. Отже, спочатку роботи, зніміть всі дверцята, що мають дзеркала.
2
Застосовуючи грубу чоловічу силу, спробуйте відклеїти дзеркала. Для цього вставте під край дзеркала, який знаходитися над дверкою, який-небудь архимедів важіль і тисніть на нього.
3
Якщо дзеркало починає тріскатися, нічого страшного - ви ж все одно вирішили його замінити. Також можна обтягнути дзеркало яким-небудь мішком, а потім акуратненько його потовкти. Інший варіант - проклеїти перед початком роботи всю поверхню дзеркала скотчем. Робіть все дуже обережно, інакше ризикуєте поранитися осколками скла. Краще якщо цим займеться чоловік, які вже має подібний досвід роботи з дзеркалами.
4
Після того як дзеркало знято, місце, де воно знаходилося, необхідно очистити від рідких цвяхів. Це можна зробити лезом ножа, а залишки відмити розчинником або відтерти. Потім можна приклеїти і нове дзеркало . Це процедура набагато виконується набагато легше.
Зверніть увагу
Якщо для зняття залишків рідких цвяхів ви хочете застосувати всілякі розчинники, то необхідно знати, що рідкі цвяхи це те ж саме, що і силікатний клей. А такий клей простіше зішкребти, ніж розчинити.
Корисна порада
Для того щоб осколки від дзеркала не потрапляли в житло, щоб потім не витрачати час на ретельний огляд квартири, вам просто варто всю цю процедуру проводити на балконі або ж на вулиці. Краще якщо під час роботи, в будинку не буде маленьких дітей, щоб вони бува не поранилися, в разі не вдалої роботи.