Як накачати біцепс в об'ємі.

Об'ємні, накачані біцепси - мета багатьох чоловіків. Жінки також прагнуть зробити свої руки рельєфними і за допомогою силових вправ дають біцепсам навантаження. Якщо і ви мрієте мати гарні руки, то не менше 3 разів на тиждень виконуйте наведений нижче силовий комплекс.
Інструкція
1
Візьміть в праву річку гантель, лівою рукою зіпріться на зігнуту в коліні однойменну ногу. На вдиху відведіть праву руку назад, з видихом зігніть її у лікті і притягну гантель до плеча. Зробіть вправу 20-25 разів, повторіть його лівою рукою.
2
Встаньте прямо, руки опустіть вниз, долоні поверніть вперед. З видихом одночасно зігніть руки в ліктях, на вдиху опустіть їх вниз. Повторіть вправу ще 20 разів.
3
Витягніть руки на рівні грудей, розгорніть долоні вгору. Утримуйте гантелі на вазі 1 хвилину. З видихом опустіть руки вздовж тіла. На вдиху підніміть руки в сторони, направивши долоні вгору, тримайте їх ще 1 хвилину. Потім підніміть руки трохи ближче до голови, приблизно під кутом 45 градусів і зафіксуйте на 30 секунд. Після повністю розслабтеся руки, опустивши їх униз.
4
Підніміть прямі руки над головою. На вдиху розведіть їх точно в сторони долонями вгору. Робіть пружні руху, похитуючи руками вгору-вниз протягом 2-3 хвилин. З видихом зведіть руки разом і розслабте їх.
5
Опустіть руки вниз, розгорніть їх долонями вперед. З видихом зігніть праву руку в лікті, на вдиху випрямити. З наступним видихом зігніть ліву руку. Повторіть дану вправу 20 разів кожною рукою.
6
Притисніть руки до боків, зігнувши їх в ліктях. З видихом витягніть праву руку вперед, на вдиху поверніть її назад. Повторіть з наступним видихом боксує рух, тільки тепер лівою рукою. Зробіть по 20-25 підходів даної вправи кожною рукою.
7
Підніміть руки над головою. З видихом опустіть їх вниз, на вдиху підніміть у вихідне положення. Повторіть вправу 20 разів. Відпочиньте, потім зробіть ще 1 підхід.
8
Існує також кілька додаткових способів силового впливу на біцепси . Це хитання штанги, віджимання, бокс і плавання. Використовуйте їх при будь-якому зручному випадку, і тоді ваші біцепси завжди будуть виглядати накачаними і об'ємними.