Як намалювати каченяти.

Каченя - досить простий, але водночас і кумедний герой, якого з легкістю може намалювати будь-який початківець художник. Якщо ви недавно почали працювати з комп'ютерним графічним планшетом, каченя - знову ж цікавий об'єкт для перших спроб малювання за допомогою цього приладу. При малюванні ви можете використовувати те, що вам ближче. Головне - дотримуватися кілька етапів.
Інструкція
1
Придумайте легенду. Вона є у кожного "живого" малюнка. Якщо ви хочете, щоб саме таким вийшов і ваш, вам потрібно придумати самому собі історію нашого крякав героя. Можливо, це бридке каченя, який на самоті ховається під великим листом лопуха від дощу. А може це пустотливий непосида, який обігнав свою маму і з гуркотом гепнувся в воду, забризкав тим самим всіх, хто залишився на березі. Придумуючи цю історію, ви сильно полегшите собі процес створення навколишнього світу і додаткових дрібних, але важливих деталей.
2
Намалюйте основні лінії. Тут немає нічого складного. Фігурка качки - це пара ніжок з трикутними лапками, невеликий овал більше схожий на яйце, що розширюється в грудях і звужується до хвоста, а також голова з невеликим, ще тільки зростаючим дзьобом.
3
промальовується деталі, створюючи характер каченяти . У тому, що ви дорісуете, відбиватиметься, який ваш маленький гусак є. Прорисуйте кілька стирчать врізнобіч пір'я на хвості і голові, щоб надати непосидючості або навпаки, як би прикрийте голову оперенням і опустіть дзьоб, щоб надати якийсь сумний образ.
4
Особливу увагу приділіть очам. Круглі утячьі очі прекрасно передають емоції. Залежно від того, як буде відображатися світло від очей, буде змінюватися настрій каченяти . Спробуйте поекспериментувати з цим, щоб підібрати очі саме вашого персонажа.
5
Детальної промальовування вимагають тільки лапки качки. Якщо ви подивитеся фотографії справжніх каченят, то побачите наскільки незвично будова їх перетинок. Якщо ви зможете передати особливості їх переливів і падаючих завдяки виступам тіней, ваш малюнок вийде натуральним і реалістичним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v1KzcaF5Q3Y
Корисна порада
Користуйтеся фарбами. Будь-які пернаті виглядають більш яскраво і жваво, коли їх оперення намальовано пензлем.
Прогулянка з дитиною в парк може стати справжньою дослідної експедицією, якщо замальовувати по дорозі все цікаве, що попадеться на очі. Але до експедиції треба готуватися. Наприклад, зробивши кілька прогулянок без усякої дослідницької мети і навчившись малювати те, що може стати в нагоді і під час казкового подорожі - звірів, птахів, рослини. В найближчому водоймі напевно є качки. Можна з них і почати.
Інструкція
1
Урок малювання почніть з розглядання картинок. Подивіться, на які геометричні фігури схожі частини тіла качки. Тулуб пливе качки являє собою овал. Голова у птиці теж овальна, шия не надто товста і середньої довжини. У качки трикутний хвостик. Коли вона пливе, лапи знаходяться під водою, тому їх не видно.
2
Почніть малювати з тулуба. Намалюйте овал. Він по довжині повинен бути більше, ніж по ширині. Однак, якщо ви потім зберетеся малювати каченяти з мультфільму, овал необхідно буде «поставити» вертикально або похило.
3
Намалюйте шию. Вона трохи нагадує високу тонку трапецію з округленими підставами. Пам'ятайте тільки, що трапеція не повинна бути занадто довгою, інакше у вас вийде не качка, а гусак. У пливе качки шия трохи відхиляється назад.
4
Намалюйте голову. У каченяти голова за розміром майже дорівнює тілу, у дорослої качки вона значно менше, приблизно 1/3 розміру тулуба. Дзьоб качки - досить довгий прямокутник з округленим краєм або овал. Можна навіть зробити два прямокутника, розбіжні з однієї точки, наче дзьоб у неї розкритий.
5
На голові намалюйте круглий очей. Другий око не видно, бо качка знаходиться до вас боком. Крильце ви теж бачите тільки одне. Його і намалюйте. Його можна просто позначити лінією, паралельної нижньої лінії тулуба.
6
Намалюйте що-небудь потрібне для качки. Це можуть бути хвилі або очерети з сидять в них жабами. Розфарбуйте картину. Починати розфарбовувати краще з великих поверхонь - наприклад, неба і води. Якщо ви малюєте аквареллю, великі поверхні можна покрити за допомогою губки. Потім розфарбуйте качку, намагаючись не заходити за лінії. Лінії можна буде злегка підкреслити тонким пензлем, кольоровими олівцями або крейдою.
Зверніть увагу
На картинках для розглядання повинні бути зображені качки в різних положеннях.
Корисна порада
Замість картинок можна подивитися комп'ютерну презентацію. Корисні й мультфільми, в яких є «качині» персонажі »Уперше малюйте качку тонким олівцем, щоб можна було виправити огріхи.