Як розібрати слайдер.

Практично у будь-якої людини в даний час є мобільний телефон. Ринок електроніки рясніє різними моделями. Однак дуже часто мобільний телефон вимагає дрібного ремонту. Розібрати звичайний моноблок не складе особливих труднощів, а як розібрати слайдер ?
Вам знадобиться
  • Спеціальний набір викруток, світла тканина, клейка стрічка, рукавички.
Інструкція
1
Уважно прочитайте посібник з експлуатації вашого мобільного апарата. У ньому зазвичай наводиться схема будови апарату. Вивчіть її, щоб зрозуміти пристрій вашого апарату. У кожної моделі телефону є свої маленькі нюанси.
2
Підготуйте робочу поверхню. Для цього візьміть світлу тканину і постеліть її там, де ви плануєте розбирати телефон. Світла тканина хороша тим, що на ній чудово будуть видні усі маленькі деталі. Також можна використовувати аркуш паперу. Найкраще працювати в бавовняних рукавичках. Вони дозволять вам не залишати жирні відбитки пальців на внутрішніх деталях апарату. Можуть підійти і медичні рукавички з латексу.
3
Вимкніть ваш мобільний телефон. Зніміть кришку відсіку батареї. Вийміть батарею з відсіку. Тепер необхідно дістати sim-карту і флешку, так як вони можуть перешкодити повному розбиранні. Після цього знайдіть все болтики. Їх необхідно викрутити. При цьому користуйтеся тільки спеціальним набором викруток. Багато моделей апаратів зібрані болтиками з особливою капелюшком, тому їх не можна відгвинтити звичайними викрутками. Краще всього купити набір викруток для роботи з побутовою технікою. Ні в якому разі не намагайтеся розгорнути болтики звичайними викрутками або ножем! Так ви тільки зіпсуєте болтики і сам апарат. Постарайтеся запам'ятати розташування всіх болтиков, щоб при зборці вони були закручені в ті ж самі місця.
4
Коли всі болтики вийняті, можна приступати до розбору корпусу. Він зазвичай складається з двох частин, які скріплені між собою пластиковими засувками. Вам потрібно знайти розташування всіх засувок і акуратно віджати їх. Зазвичай достатньо несильного натискання пальцем. Перед поділом частин корпусу переконайтеся в тому, що всі засувки розтиснену. В іншому випадку ви ризикуєте зламати їх. Тоді корпус не буде триматися. Після поділу двох частин корпусу необхідно акуратно приклеїти шматочок клейкої стрічки на всю поверхню екрану телефону і внутрішню сторону скла корпусу. Це дозволить позбутися від пилу і відбитків пальців, які не так легко видалити з цих частин.
5
Ви майже розібрали телефон. Далі потрібно бути гранично уважним, так як перед вами знаходяться нутрощі телефону, які дуже легко пошкодити. Зазвичай всі роз'єми легко дістаються зі своїх гнізд. Також екран і сам телефон має з'єднувати шлейф - тонка стрічка з смужками, по якій інформація передається від процесора телефону на екран. Цей шлейф не повинен бути зам'ятий або подряпаний, інакше він просто не буде працювати. Розбирати сам механізм слайдер а вкрай не рекомендується, так як він дуже складний. Також в ньому багато одноразових частин, знявши які можна зіпсувати телефон.
Корисна порада
Працюйте тільки в рукавичках. Будьте акуратні - найменша подряпина і телефон може бути зіпсований.