Як лікувати молочні зуби.

Деякі батьки вважають, що молочні зуби не потрібно лікувати, оскільки вони все одно незабаром зміняться. Ця думка хибна. Молочні зуби беруть участь у формуванні правильної звуковимови і тримають місце для корінних. При видаленні навіть одного молочного зуба, інші поступово змістяться, і постійні зуби виростуть криво. До того ж інфекція, що викликає карієс, може проникнути до зачатку корінного зуба, тим самим, пошкодивши його ще до прорізування.
Інструкція
1
Одним з сприятливих методів боротьби з карієсом молочних зубів є сріблення. Ця методика дозволяє не вдаватися до пломбування зубів і бормашині. На каріозну порожнину наноситься спеціальний розчин, який ущільнює м'який дентин і має бактерицидну дію. В результаті чутливість зуба знижується, а карієс призупиняється. Недоліком цього методу є фарбування обробленого місця в темний колір, тому багато батьків відмовляються від лікування через його неестетичності. Крім іншого, сріблення є всього лише тимчасовим заходом, дозволяючи відкласти лікування зуба доти, поки дитина не підросте і не погодиться на традиційні методи боротьби з карієсом.
2
Фторирование зубів застосовується при поверхневому карієсі. Завдяки нанесенню спеціальних препаратів, зубна емаль насичується іонами фтору, що уповільнює розвиток карієсу і підвищує опір зуба до впливу кислого середовища.
3
При карієсі на стадії меловидного плями можна використовувати реминерализующую гелі. Їх перевага перед іншими методами полягає в тому, що обробку зубів можна проводити в домашніх умовах. Єдина обов'язкова вимога - це ретельне дотримання гігієни порожнини рота перед нанесенням гелю.
4
Традиційне лікування карієсу полягає в якісній обробці каріозної порожнини з видаленням уражених тканин. На запущених стадіях хвороби це є єдиним методом, що дозволяє впоратися з болем і зберегти зуб. Використання бормашини при лікуванні дітей до 3-х років часто скрутно, тому деякі клініки пропонують безмашинний способи обробки зубів, уражених карієсом. Лікування в даному випадку виявляється більш тривалим, але воно не завдає шкоди дитячій психіці.