Як змінити стиль посилань. змінити стиль посилань excel 2003.

Таке трапляється іноді - відкривши файл, що містить Excel-таблицю, ми раптом виявляємо, що звична літерна нумерація колонок в ньому замінена цифровий чи навпаки. Це означає, що творець таблиці використовував стиль посилань, відмінний від встановленого в нашому екземплярі редактора таблиць. Поміняти його не складає особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Excel
Інструкція
1
Відкрийте в табличному редакторі файл, що містить ту таблицю, стиль посилань в якій потрібно змінити і натисніть велику круглу кнопку в лівому верхньому кутку вікна редактора. Microsoft називає її «Кнопка Office».
2
Клацніть прямокутну кнопку з написом «Параметри Excel», вміщену в правий нижній кут головного меню, поряд з кнопкою «Вихід із Excel». Можна замість клацання натиснути на клавіатурі клавішу «М». У кожному разі в результаті буде відкрито вікно, яке дає доступ до налаштувань табличного редактора.
3
Перейдіть на вкладку налаштувань, пов'язаних з обчисленням формул, швидкодією і обробкою помилок. Для цього виберіть у списку, розміщеному в лівій панелі вікна налаштувань, рядок «Формули».
4
Знайдіть секцію «Робота з формулами» - вона поміщена на цій вкладці під секцією «Параметри обчислень». У цій секції і знаходиться чекбокс, в якому слід поставити (або зняти) позначку, щоб змінити стиль посилань, використовуваний у відкритому зараз документі. Праворуч від чекбокса поміщений напис «Стиль посилань R1C1». Змінити значення цієї настройки можна, клацнувши її курсором мишки або натиснувши на клавіатурі поєднання клавіші ALT з клавішею одиниці.
5
Натисніть кнопку «OK» у правому нижньому куті, щоб зафіксувати внесене в настройки документа зміна стилю посилань.
6
Збережіть документ зі зміненою системою нумерації колонок. Після того, як ви внесли зміни в налаштування, редактор автоматично змінив позначення посилань, використаних в формулах всіх осередків цього документа. Однак якщо ви не збережете документ у такому вигляді, то при наступній його завантаженні посилання знову будуть присутні в формулах і заголовках колонок у своєму початковому стилі.
7
У більш ранньої версії табличного редактора кнопка Office відсутній, а для доступу до відповідної налаштуванні зміни стилю посилань в Excel 2003 треба використати розділ «Параметри» в його меню. Такий же чекбокс з написом «Стиль посилань R1C1» розміщений на вкладці «Загальні».