Як облаштувати своє життя.

Багатьом здається, що обставини сильніше їх і що не можна вплинути на ті події, які відбуваються з ними в житті. Деякі з нас страждають на ненависній роботі, живуть із нелюбимими людьми, спілкуються з тими, хто їм неприємний. Якщо ви згадаєте своїх знайомих, виявиться, що тих, хто постійно скаржиться на свою невлаштовану життя , не так уже й мало. Щоб існувати в гармонії з навколишнім світом, необхідно облаштувати свою життя так, як подобається вам.
Інструкція
1
Зрозумійте, що людина сама коваль свого щастя. Якщо вас щось не влаштовує у вашому житті, не витрачайте час на ниття про це і не скаржтеся оточуючим - дійте. Світ навколо переробити не можна, значить, ви повинні десь змінити своє ставлення до тих речей, які залежить від вас, а щось просто виключити зі свого життя, якщо воно вас не влаштовує. Облаштувати свою життя - це, насамперед, знайти комфорт - душевний і фізичний.
2
Фізичний комфорт ви знайдете, якщо облаштуєте свій будинок. Замість того, щоб страждати, влаштуйте прибирання, перестановку, а ще краще - зробіть ремонт і поміняйте дизайн в своєму будинку, квартирі, кімнаті. Зробіть його таким, щоб зайшовши всередину і закривши двері, ви відчували себе в безпеці й затишку, щоб вас оточували улюблені речі і книги, щоб вам було в ньому комфортно і тепло.
3
Подумайте про те, що особисто вам треба для того, щоб відчути себе щасливою і сказати, що життя вдалася. Що б ви не робили, це повинно приносити вам задоволення, тому, навіть якщо ви займаєтеся тим, що вам не дуже подобається, але допоможе досягти своєї мети, робіть це з великим бажанням.
4
Ні нелюбимої роботи - є невміння захопити себе нею. Будь-яку роботу можна зробити цікавою для себе, якщо підходити до неї творчо. Робота вам потрібна, щоб заробляти гроші на свою життя , значить, вбудуйте її в систему своїх цінностей і пріоритетів, спробуйте знайти в ній задоволення. Дізнавайтеся і вивчайте нове, знайдіть нестандартні рішення, розробіть нові методи. При бажанні, навіть нецікаве заняття можна зробити справжнім полігоном для відпрацювання навичок і вмінь.
5
Робота - роботою, але чималу частину часу ми проводимо і поза неї. Оточіть себе людьми, з якими вам буде комфортно спілкуватися, тут вже багато що залежить від вас. Обмежте і зведіть до мінімуму спілкування з тими, хто вам неприємний. Справжніх друзів, з ким можна обговорити всі нагальні проблеми і отримати пораду і підтримку, можна знайти навіть в інтернеті.
6
Навчіться отримувати задоволення від спілкування з самим собою, з друзями, з природою, навіть просто з незнайомими людьми. Наповніть своє життя сенсом, насолоджуйтеся нею, обладнайте її так, як хочеться вам - і душевний спокій буде забезпечено.
Не так вже й багато на світі людей, які були б абсолютно байдужі до відпочинку біля води. Не встигне пригріти сонечко, як берега водойм стають тісні від бажаючих скупатися і позасмагати. Але відпочинок повинен бути не тільки приємним, але і безпечним. А це означає, що місце для купання має бути облаштованим.
Вам знадобиться
  • - норми облаштування пляжів;
  • - укладення санепідстанції;
  • - дані водолазного обстеження;
  • - укладення Інспекції по маломірних суднах;
  • - рятувальна служба;
  • - біотуалети;
  • - малі форми.
Інструкція
1
Читайте нормативно-правовою базою. Не кожному місцю для купання може бути наданий статус пляжу . Безпека людей в будь-якому випадку забезпечити необхідне. Норми охорони життя людей на воді в кожному суб'єкті федерації свої, але вони в розрізняються в дрібницях. У кожному разі вам необхідно буде отримати висновок комісії, до якої входять представники Інспекції по маломірних суднах, і зробити це необхідно до початку купального сезону.
2
Оберіть місце. Воно повинно знаходитися не ближче, ніж за 500 м від найближчого стоку. Якщо йдеться про річку, то пляж розташуйте вище за течією. Якщо поблизу знаходиться порт, то зона для купання повинна бути розташована як мінімум на 250 м вище за течією. Якщо доводиться розташовувати пляж нижче за течією, то відстань між ним і кордоном порту повинно бути не менше кілометра. На місці пляжу не повинно бути виходу ґрунтових вод. Виберіть ділянку річки з повільною течією, без вирів і вирів.
3
Визначте кордону пляжу . На суші він повинен бути обгороджений. Влаштуйте стоки для дощових вод. Місце має бути по можливості рівним, з піщаним або гальковим покриттям. Якщо ділянки з відповідним грунтом поблизу немає, грунт краще завезти. Прикиньте приблизно, скільки людина буде одноразово знаходитися на пляжі. Якщо водойма проточний, то на кожного відвідувача має припадати не менше 5 кв. м акваторії і не менше 2 м території берега. Якщо водойма непротічних, для купання передбачте площа вдвічі більше.
4
Огляньте акваторію. Дно повинно поступово знижуватися до глибини 2 м. Уступи і провали вкрай небажані. Відстань від берега до двометрової глибини повинно становити не менше 15 м. Очистіть дно від корчів, скла та іншого сміття. Це необхідно буде робити регулярно. Обмежте місце для купання помаранчевими буйками. Вони повинні розташовуватися не далі, ніж через 25 м від глибини 1,3 м, на відстані приблизно в 20 м один від одного. Для дітей можна зробити спеціальні купальні. Їх можна обмежити штахетником. При бажанні та наявності умов можна зробити вишки або мостки для пірнання. Вони повинні бути з суцільним щільним настилом.
5
Перед початком купального сезону подбайте про те, щоб на вашому пляжі був медпункт. Розташуйте його поряд з рятувальною станцією і відповідним чином обладнайте. Там повинні бути: стіл, стілець, лежанка. Укладіть договір з відділом охорони здоров'я місцевої адміністрації. Позначте медпункт всім звичним знаком - червоним хрестом на білому тлі. Встановіть години роботи відповідно до часу роботи пляжу . Подбайте про те, щоб ділянка була радіофікований і переконайтеся, що він знаходиться в зоні впевненого прийому більшості операторів мобільного зв'язку. Можна встановити і стаціонарний телефон. Телефони екстрених служб напишіть на стенді і повісьте на видному місці.
6
Подбайте про малих формах. Встановіть навіси, лавки, урни. Укладіть договір з комунальними службами на регулярний вивіз сміття. На пляжі не повинні накопичуватися відходи.