Як заварити пу ер. в Якому чайнику краще заварювати пуер.

Пуер - єдиний у світі чорний чай (чаї, що вважаються чорними, насправді є червоними). Він - справжня коштовність серед чаїв. По-перше, з віком його смак стає тільки краще (що робить колекціонування пуеру справою не менш вигідним, ніж збирання колекції вин), а по-друге, його дія на людський організм благотворно і багатогранно. Чай пуер очищає кров, попереджає розвиток онкології, омолоджує і тонізує. Звичайно ж, важливо правильно приготувати напій.
Вам знадобиться
    • вода;
    • чанік;
    • чайник для заварювання;
    • пуер.
Інструкція
1
Традиційний спосіб заварювання розсипного пуераВозьміте скляний або фарфоровий чайник. Не користуйтеся глиняним посудом. У пуер настільки сильний запах і смак, що надалі ви не зможете використовувати глиняний посуд, де він приготовлявся для заварювання інших чаїв. Доцільно взяти чайник для заварювання обсягом 100-200 мілілітрів, і маленькі піали або крихітні кавові чашки. Це пов'язано з тим, що пуер можна заварювати багато разів. Найпоширеніший спосіб заваріваніяОполосніте чайник окропом, щоб зігріти і продезінфікувати його. Всипте в нього чай з розрахунку 1 чайна ложка на 100 мілілітрів води. Залийте чай окропом (90 градусів), накрийте чайник кришкою і дайте настоятися 1-2 хвилини. Тепер настій можна розлити по чашках, а в чайник для заварювання додати окріп.
2
Заварювання плиткового пуераПоставьте чайник на вогонь. Від пресованої плитки пуеру відокремте шматочок приблизно 2-3 см і помістіть його в холодну воду. Зігрійте воду в чайнику до температури 90-95 градусів. Не доводьте її до кипіння - перекипіла вода для приготування пуеру НЕ годітся.Поместіте «ожилий» чай в чайник для заварювання і залийте гарячою водою. Час першої заварки - близько 30 секунд, другий 40-50 секунд, після четвертої заварки час збільшується до 1,5-2 хвилин.
3
Варка пресованного пуераКлассіческій спосіб приготування пуеру - варіння. Варять чай для того, щоб отримати максимально корисний і смачний настій. Головний недолік способу - неекономно. Чай можна зварити лише один раз, в той час як одну порцію заварки пуер можна заварювати до 7-8 разів. Ще один специфічний момент - дуже важко отримати якісний варений чай з першого разу. Потрібен досвід. На першому етапі необхідно промити і «оживити» чай. Спочатку тричі промийте необхідну кількість пресованого пуер в холодній воді. Тепер наберіть в чайник воду (м'яку, чисту, краще гірську) і поставте на вогонь. Перша стадія кипіння починається тоді, від дна чайника відділяється бульбашка повітря, піднімається на поверхню води і лопається з легким клацанням. На цьому етапі необхідно перелити з чайника в яку-небудь посуд пару чашок води. Дочекайтеся, коли з дна чайника, що стоїть на вогні, почнуть підніматися «перлинні нитки» бульбашок, а подкіпающая вода прийметься видавати звук, схожий на шум вітру в деревьях.Верніте в чайник відлиту раніше воду, знову дочекайтеся «шуму вітру». Почніть розмішувати чай сильними круговими рухами так, щоб утворилася воронка. Швидко киньте в гарячу воду чай. Знову дочекайтеся «шуму вітру» (ця стадія у японців називається «шум вітру в сосновому бору») і вимкніть вогонь. Зачекайте, поки всі процеси в чайнику припиняться, всі бульбашки на дні його зникнуть (щоб спостерігати всі процеси взаємодії води і чаю, краще варити пуер скляному чайнику). Тепер можна розливати чай по чашках.
Корисна порада
Для отримання оздоровчого ефекту краще не додавати в пуер меду, цукру та інших добавок. Допустима добавка у вигляді квітів хрізантеми.Варіть пуер можна не тільки на воді, але і на молоці.