Як обробити шкуру кролика. Як зробити кролика з паперу.

Часто кролівники-аматори, не маючи досвіду правильної обробки шкурок, просто знищують це цінна сировина. Хоча сам процес вичинки не так вже складний. Щоб його освоїти, краще в перший раз взяти завідомо браковану шкурку і спробувати провести всі операції в потрібній послідовності. Потренувавшись, можна домогтися дуже непоганих результатів.
Вам знадобиться
  • спецодяг, правилки, ножі, болванки, розчини для пикелевание і дублення, нитки, ганчір'я, тара.
Інструкція
1
Видаліть з тільки що знятої шкурки все підшкірні шари (жир, м'язи, сухожилля). Зашийте кушнірські швом білими нитками все розриви, що утворилися при обрядке і знежирюванні. Відмочити шкурку 3-4 години у воді з температурою 35-40 ° C. Вимийте її в мильно-сольовому розчині (1 ч.л. прального порошку і 2,5 ст.л. солі на 1 літр води) для повного видалення жиру. Прополощіть у теплій воді спочатку підшкірної стороною, а потім вивернувши хутром назовні. Не тріть сильно і не викручуйте шкурку, тому це може призвести до виломкі хутра і розривів міздрі.
2
Виконайте пикелевание. Покладіть шкурки в приготований розчин (на 1 л теплої води 50-60 мл оцтової есенції 70% і 2-3 ст.л. кухонної солі) з температурою 30-35 ° C. Витримайте там сировину 4-6 годин, періодично перемішуючи. Після пикелевание залиште шкурки дозрівати на 1-2 дні хутром назовні. Виполощіте або нейтралізуйте кислоту залишилася на міздрі та хутрі. Для цього шкурки помістіть на 20-60 хвилин в розчин соди (1-1,5 г на 1 літр води).
3
продубити шкурки. Це дозволить шкіряної тканини залишитися еластичною, м'якою, стійкою до розривів і воді. Помістіть сировину в один з дубильних розчинів. Найпростіший - 7 г хромових квасцов і 50 г солі на 1 літр води. Витримайте шкурки в Дубитель протягом 12-24 годин. Злегка відіжміть їх і залиште знову пролежав (як після пикелевание) на 1-2 дні.
4
Прожіруйте мездру. Для цього приготуйте емульсію. В 1 літрі окропу розчиніть 100 г мила, 1 кг жиру (риб'ячого, свинячого, яловичого) і 10 мл нашатирного спирту. Все ретельно перемішайте. Пензлем або тампоном нанесіть на мездру цей склад. На одну шкурку витрачається не менше 30 г емульсії.
5
Висушіть шкурки при кімнатній температурі. У процесі сушіння не забувайте потягувати і розминати мездру. Виверніть і добре розчешіть хутро спеціальною щіткою. Мездру обробіть крейдою або гіпсом і відшліфуйте наждачним папером до бархатистості. Змахніть надлишки порошку, а хутро ще раз розчешіть.
Зверніть увагу
Товщина міздрі в різних частинах шкурки відрізняється. При розтягуванні обов'язково враховуйте цей факт.
Корисна порада
Слідкуйте, щоб жир при обрядке не потрапляв на хутро, тому що він забарвлює волосся в жовтий колір і знижує його міцність.
Якщо ви збираєтеся зшити собі хутряну шапку з кролика або зацікавлені у продажу кролячих шкурок, тоді вам зовсім необов'язково звертатися до фахівців або мисливцям. Лагодити шкурки можна і самому, вдома. Процедура почину або вичинки шкурок в домашніх умовах не так складна, як може здатися. Прикладіть трохи старанності, акуратності і терпіння, і все вийде.
Інструкція
1
Способи вичинки: Один з найпростіших, але в той же час трудомістких способів для досягнення мети - теребленіе. Спочатку висушіть шкурку і сприсніть її молоком. Після цього потеребіте по квадратному сантиметру руками, ніби отчищая присохлу бруд з тканини. Одночасно зніміть і плівки.
2
Є й інший метод - хімічний вплив. Ще парну шкурку натріть кухонною сіллю, розтягніть на правилки і висушіть в тіні. Не забудьте на другий день обтрусити зі шкурки всю сіль. Взимку солону шкурку найкраще заморозити, бо сохне вона погано.
3
Ще один класичний спосіб вичинки - квашення. Приготуйте для цього спеціальний розчин. Готують його в скляному посуді: в 1 л гарячої води розмішайте 200 г житнього або вівсяної муки, додайте приблизно 7 г дріжджів, 20-30 г кухонної солі і 0,5 г соди. Занурте шкурку в приготований і остиглий розчин на 2 дні. Намагайтеся частіше перевертати шкурку, а квас - помішувати, щоб не утворювалася плівка і не відбувалося загнивання.
4
Етапи: Взагалі будь вичинка починається з отмоканія. Шкірка повинна плавати у воді вільно, закрита зверху шаром рідини в 4-6 см. Так як в шкірці міститься багато бактерій, додайте в розчин антисептики. На 1 л води - 1 ст.л. кухонної солі і 1 мл формаліну.
5
Наступний етап - мездрение. Одягніть шкурку на колоду і наскрібши тупим ножем, знімаючи залишки м'яса, жиру і плівки. Скребіть від хвоста до голови.
6
Тепер знежирте шкурку. Для цього натріть її тирсою листяних порід дерев або виперіть в мильному розчині.
7
Після того як шкурка готова, не забувайте про те, що і зберігати її потрібно в оптимальних умовах - при невисокій вологості, інакше вона втратить товарний вигляд і буде непридатна до подальшого використання.