Як приготуватися до весілля.

Кожна дівчина з нетерпінням чекає пропозиції руки і серця від свого коханого людини. Але з того моменту і починаються радісні і тривожні дні повні турбот і приготувань до майбутньої весіллі . Щоб ваша весілля пройшло гладко і без особливих переживань потрібно врахувати кілька моментів.
Інструкція
1
По-перше, до весіллі потрібно готуватися заздалегідь. За пару місяців, а краще ще раніше вибрати ресторан або кафе, в якому буде проводитися весільний банкет, і домовитися з оператором і фотографом, які будуть вести зйомку. Подбавши про такі речі заздалегідь, ви будете впевнені, в тому, що вам дістанеться саме той ресторан і той оператор, які вас влаштовують.
2
По-друге, сподівайтеся тільки на свої сили і на підтримку близьких родичів. Не вимагайте багато від подружок і далеких родичів. Рано чи пізно їм набридне слухати ваші переживання з приводу примірки весільної сукні та сценарію проведення банкету. В цей момент краще скористатися благами інтернету і пошукати ради на весільних форумах і сайтах. Тут вас не тільки вислухають, але і дадуть слушні поради з вибору стиліста, банкетного залу, фотографа або оператора.
3
В третє, не відступайте від свого плану і не бійтеся виглядати занудою. Не соромтеся уточнювати деталі і чіплятися до дрібниць. Особливо важливо обговорити всі деталі з ведучим і ді-джеєм, оператором і фотографом. Це найважливіші люди на весіллі - саме від них залежить, як пройде весілля і те, як її будуть згадувати згодом.
4
В четвертих, дуже важливо спланувати свій бюджет і врахувати при цьому всі можливі непередбачені витрати. Як правило, слово «весілля» виробляє на працівників сфери обслуговування магічну дію - в їх очах починають миготіти цифри з купою нулів і, як наслідок, ціни на їхні послуги тут же злітають до небес. Тому не соромтеся і шукайте більш вигідні і економічні варіанти, але при цьому ви повинні бути готові, що витратите набагато більшу суму, ніж планували спочатку.
5
В п'ятих, не мучте себе заради краси. Не затягуйте себе до непритомності в корсет і не піднімайтеся на двадцятисантиметрові шпильку. Так, це красиво, але пам'ятайте, що в такому вигляді вам доведеться провести близько 12 годин. І вам не допоможе навіть найкращий макіяж, якщо ви будете сидіти з нещасним виглядом через почуття дискомфорту.
6
В шосте, працюйте тільки з професіоналами, що поважають і виконують побажання клієнта. Це зовсім не означає, що ви занадто вередливі і не можете пробачити помилки ведучої або фотографу. Це означає лише те, що за свої гроші ви бажаєте отримати саме те, що хочете, а не те, що вам зволили запропонувати.
7
І остання порада. Розслабтеся, і отримаєте задоволення від свого весілля. Ідеально гладкою весілля все одно ніколи не вийде, тому не переймайтеся тим, чи вистачить усім місця за столом і як відправляти гостей з банкету по домівках. Надайте всі ці турботи свідкам і ведучою. А ваша турбота - радіти власної весіллі і не думати про можливі проблеми.