Як намалювати скрипку.

Романтичність і ніжність такого музичного інструменту, як скрипка, відзначена багатьма. Саме тому не лише грати на ній, а й зображати її потрібно з особливою ретельністю, намагаючись передати душу скрипки, що є не лише цікавою, а й складним завданням для художників.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик, кольорові олівці, фломастери або фарби
Інструкція
1
Малюйте скрипку із застосуванням не тільки паперу й олівця, а й маркера, лінійки і кольорових фломастерів. Все це потрібно для додання необхідних пропорцій, розміру і форми інструменту, але при бажанні можна використовувати будь-які інші прилади для додання оригінальності і незвичності вашому малюнку.
2
Намалюйте базову форму скрипки, а потім вже з'єднуйте її з іншими частинами.
3
Проведіть дві рівні вертикальні лінії.
4
Домалюйте «шию» скрипки тонким довгим вертикальним прямокутником, рівним в центрі і трохи менше в кінці.
5
Зробіть дві перпендикулярних лінії в центрі, що йдуть до обох сторін (і правою, і лівою). Приєднаєте прямокутник, відповідний дну.
6
З кожного боку скрипки додайте горизонтальні смуги - суміщення всіх ліній створить загальний вигляд скрипки.
7
Створення двох фігур, що нагадують англійську букву D ", від шиї скрипки дозволяє додати два горизонтальних прямокутника в різних кутках, що створює нижню частину тіла скрипки.
8
Додайте дві прямокутні фігури зліва і справа і домалює струни скрипки чотирма вертикальними лініями - вони повинні бути абсолютно рівними.
9
Зітріть пересічні і зайві лінії, а також усі непотрібні деталі для створення реалістичного малюнка.
10
Розфарбуйте малюнок, намагаючись передати романтичність і пристрасність скрипки. Використовуйте емоційно-забарвлені кольори пристрасті: яскраво-червоний, колір морської хвилі або насичений помаранчевий.
11
Надайте стильний вигляд за допомогою ретуші залишилися сіруватим контурах, щоб створити абсолютно оригінальний і неповторний малюнок.
12
Дайте малюнку добре просохнути і, щоб підкреслити індивідуальності вашого інструменту, можете прикрасити тіло скрипки наклейками з мультфільмів, кумедними малюнками або фотографіями.