Як зробити зачіску бантик. Як зробити бант на плаття в картинках.

Зачіска " Бантик " - одна з наймодніших, стильних і оригінальних, вона не вимагає додаткових прикрас і аксесуарів. Можливо, її популярність обумовлена тим, що вона придатна для різних ситуацій - наприклад, строгий бант на потилиці виглядає цілком по-діловому, а бант на маківці одразу формує легкий, ні до чого не зобов'язує стиль. Можна створити на голові і елегантний бант, що доповнює вечірній наряд.
Вам знадобиться
  • лак для волосся,
  • шпильки,
  • пара гумок,
  • невидимки.
Інструкція
1
Розглянемо докладно, як зробити один з варіантів «вечірнього» вишуканого банта. Для його створення знадобляться лак для волосся, шпильки, пара гумок, і, звичайно ж, невидимки. Якщо ваше волосся злегка завиваються, попередньо їх необхідно випрямити.
2
Ретельно прочешіть волосся дрібної гребінцем і збризніть їх лаком сильної фіксації.
3
В зоні тімені потрібно виділити трикутник з волосся, що утворюють чубок, залишивши на скронях невеликі, приблизно однакові пасма. Ці пасма накрутіть на великі бігуді для створення додаткового обсягу.
4
Попередньо змастивши руки гелем (можна і воском), робимо з волосся, що залишилися позаду, хвіст (чим тугіше його стягти - тим краще) - це не дасть волоссю розсипатися, зачіска буде виглядати акуратніше. Серед верхніх пасом хвоста виділіть одну і заколіть її - вона стане в нагоді пізніше.
5
На низ хвоста надіньте ще одну гумку, а волосся, розташовані між верхньою і нижньою гумками, розділіть на дві рівні частини і сформуйте з них бант, закріпивши його шпильками. Кінчики потрібно начесать і злегка змочити лаком - це додасть зачісці додаткову пишність.
6
На бантик потрібно помістити вузлик - для цього і потрібна пасмо, залишена на початку, на другому кроці, помістіть її посередині банта і закріпіть внизу невидимками. Кінчики краще сховати всередині зачіски - бант повинен бути гладким, з нього не повинні висовуватися волоски.
7
Волосся з скроневої зони потрібно скрутити легким джгутом, міцно закріпити шпильками і заховати під бант.
8
Чубчик доречно буде укласти хвилею і заколоти невидимками, після чого зафіксувати лаком. Через деякий час (15-20 хвилин) невидимки можна буде прибрати.
Корисна порада
За бажанням готову зачіску можна прикрасити обідком, дрібними шпильками, допускається використання шпильок з різними інкрустаціями і камінчиками. Але не забувайте - прикраси повинні перегукуватися за кольором і стилем з обраним нарядом.