Як в'язати гачком косичку.

Перший прийом, який потрібно засвоїти при в'язанні гачком - створення косички з повітряних петель. Ні один виріб неможливо виконати без її створення, оскільки саме косичка - початковий ряд в'язаного виробу і його основа.
Інструкція
1
Спочатку при в'язанні косички гачком виконується ковзний вузол, для цього візьміть нитку і накиньте її на гачок у напрямку підстави гачка, можна також захопити її гачком .
2
Зробіть самостійно ще одну петлю з зробленої вами попередньо петлі, яка знаходиться зараз на гачку. Це перша провязав вами петля повітряної косички.
3
Повторіть 1 і 2 кроки: постійно перебирайте лівою рукою новоутворені петлі, притримуйте повітряну косичку прямо під гачком . Потягніть за короткий кінець нитки і зав'яжіть вузол на початку повітряної косички.
4
Слідкуйте за тим, щоб при вашій подальшій роботі петлі були не тільки рівними, але й абсолютно однаковими.
5
Не затягуйте їх надто сильно, так як в'язка не буде ні м'якою, ні еластичною, а готовий виріб не матиме елегантного вигляду.
6
Вважайте в точності кількість петель, яке необхідно для виконання майбутнього виробу.
7
За рахунку враховуйте, що вузол - це ще не петля. Для точності виконання вашого вироби перераховуйте петлі при виконанні кожного нового ряду.
8
При в'язанні другого ряду введіть гачок в другу петлю «косички», підхопите нитку, яка лежить у вас на вказівному пальці лівої руки, і протягнете через готову петлю.
9
Знову накиньте нитку на в'язальний гачок і потім протягнете її через кожну з виконаних петель, які знаходяться на гачку.
10
Виконайте другий і всі наступні стовпчики на наступному ряді петель.
11
В'яжіть перший ряд після набраного краю із захопленням цілої петлі або половини петлі - виконуйте передню або задню напівпетлі.
12
Зверніть увагу на те, що в тому випадку якщо це дуже важливо для даного малюнка, то в схемі візерунка вказують стінку, за яку необхідно взяти петлю. Від ваших дій залежить якість і елегантність майбутнього виробу.