Як купити автомобіль з ОАЕ. авто з ОАЕ купити.

Машина - це не тільки засіб пересування, але ще й щабель до комфортного існування. Кожен замислюється про придбання власного автомобіля, але питання вартості відсуває покупку в далеке майбутнє. Відомо, що ціни на автомобілі у офіційного дилера і в автосалоні зашкалюють. Набагато дешевше купити новий автомобіль за кордоном, а саме - в Об'єднаних арабських Еміратах (ОАЕ). І якість, і ціна вас приємно здивують, навіть незважаючи на витрати на доставку і митницю.
Вам знадобиться
  • закордонний паспорт, віза, гроші, авіаквитки, страховка
Інструкція
1
З метою покупки автомобіля в ОАЕ вам необхідно особисто відправитися в цю країну. Пам'ятайте, що вам буде потрібно віза, яку простіше оформити разом з туром через турагентство. Після прибуття вирушайте в посольство РФ в столиці ОАЕ Абу-Дабі, там вам необхідно заповнити документи, які будуть потрібні для перевезення машини. Далі ви з легкою душею можете відправитися на будь кар-базар, який розташовується в будь-якому великому місті ОАЕ. Після того як виберете потрібну модель, сміливо торгуйтеся з продавцем. Як правило, можна отримати непогану знижку.
2
Якщо ви володієте англійською мовою, ви можете звернутися в спеціальну місцеву фірму, яка займається продажем машин. Також є російськомовні компанії, де покупка машини обійдеться, звичайно, дорожче. Зазвичай документи оформляються продавцем прямо на місці, якщо немає, то ви повинні оформити машину на себе в департаменті поліції, після чого вам на руки видадуть спеціальні папери - сертифікат про експорт на автомобіль - з печаткою поліції, які ви надаєте перевізнику. Також на митниці вам буде потрібно експортна декларація на автомобіль .
3
Наступний крок - доставка, в даний час вона здійснюється по воді, по залізниці, якщо машина класу люкс, то по повітрю. Автомобілі перевозять в контейнерах. Є кілька варіантів, через яке місто перевозитимуть вашу машину: Астрахань, Баку, Новоросійськ, Санкт-Петербург. Машину доставляють протягом трьох тижнів.
4
Також можна скористатися послугами фірм-посередників в Росії. В такому випадку вам необхідно вибрати машину, після чого фірма запропонує вам наявні варіанти, ви визначитеся з кольором і комплектацією. Після цього потрібно буде заплатити повну вартість, яка складається з ціни автомобіля, послуг фірми, мит та перевезення. Протягом тижня вам доставлять автомобіль .
Зверніть увагу
Будьте акуратні, користуючись в Росії послугами фірм з купівлі машини в ОАЕ, оплачуйте товар у випадку абсолютної впевненості в порядності посередника.
Корисна порада
В ОАЕ крім покупки автомобіля можна відмінно відпочити і заодно купити шубу і електронні товари, адже в Еміратах немає ПДВ! Купуючи машину, попросіть продавця відправити її на тест.
При покупці автомобіля в Об'єднаних Арабських Еміратах ( ОАЕ ) слід враховувати специфіку місцевого ринку, особливості місцевого законодавства і багато інших нюансів, що дозволяють вигідно купити автомобіль і не отримати згодом розчарувань від покупки.
Вам знадобиться
  • Віза і турпутівки в ОАЕ. Гроші: готівкові або на банківській карті.
Інструкція
1
Купіть туристичну путівку в ОАЕ з недорогим проживанням в готелі. Гроші можна взяти готівкою, на картці або чеками, можна внести на розрахунковий рахунок до поїздки або по приїзду в ОАЕ . На ринок приходьте самостійно або з довіреним представником карго-компанії, і вибирайте машину. Якщо не говорите англійською, продавець напише вам ціну на листку паперу або на калькуляторі. Остаточний розрахунок проводиться в дірхамах, але за домовленістю з продавцем розплатитися можна доларами.
2
Тест на збіг і наявність всіх VIN-номерів обов'язковий. Коштує він близько 150 дирхам. Повна технічна діагностика обійдеться в 1000 дирхам. Після придбання покупку оформляють на місці протягом дня на пред'явлений паспорт. Найкраще весь процес вибору і покупки здійснювати разом з досвідченим помічником (представником карго-компанії). В цьому випадку непотрібні ризики сильно зменшуються, і з'являється можливість заощадити.
3
Карго-компанія за бажанням клієнта може організувати не лише вибір автомобіля, але і його оформлення, транспортування і страховку. Для цього доведеться попередньо внести аванс в $ 300. Цей аванс зараховується у вартість доставки. Якщо відмовитеся від послуги, аванс не повертається. Крім того, карго-компанія може організувати візу за $ 55, готель, зустріч і т.п. Після покупки через певний термін (15-30) днів отримуєте куплений автомобіль в Росії.
4
Ринок автомобілів в ОАЕ ділиться на два цінові сегменти: до 30-35 тисяч доларів і вище. З фірм-виробників найбільш широко представлені японці. Враховуйте, що середньостатистичний японський автомобіль оснащений великою кількістю опції, ніж європейський за ту ж ціну. З іншого боку, ергономіка японських автомобілів, розроблених для внутрішнього ринку, розрахована на людей азіатського статури. І ще один момент: якість японських автомобілів не залежить їх орієнтованості на внутрішній або зовнішній ринок. Німецькі автомобілі складають окремий сегмент ринку, що відрізняється широким вибором моделей та комплектацій з вигідними цінами на них.
5
Спеціалізовані компанії з продажу автомобілів пропонують широкий комплекс послуг з продажу автомобілів, аксесуарів і запчастин, по тюнингу і збільшенню кількості опцій. Крім того, вони здійснюють весь процес оформлення покупки і доставку в вказане місце призначення.
Корисна порада
1. Торгуйтеся скрізь: і на ринку, і в автосалоне2. Покупку оформляйте тільки в поліціі3. Звертайтеся до перевірених каналах і людям