Як записати телефонну розмову. Як записати розмову по телефону.

Телефонні розмови настільки міцно увійшли в наше життя, що без них ніяк вже не уявити ні дозвілля, ні, тим паче, роботу. Деякі розмови представляються настільки важливими, що виникає необхідність їх запису. Виходячи з параметрів використовуваної техніки, зробити це можна по-різному.
Інструкція
1
Найчастіше потреба в записи телефонних розмов виникає в компаніях, які ведуть переговори по телефону з клієнтами та партнерами. В цьому випадку керівництву підприємства варто задуматися про придбання спеціальної телефонної установки, яка має можливістю запису розмов. Запис в таких апаратах включаться як автоматично відразу після зняття трубки, так і шляхом натискання спеціальної кнопки в разі потреби. Пам'ятайте, що користуватися такими записами можна тільки для вирішення внутрішніх робочих моментів. Більш того, відповідно до законодавства, ви повинні попередити співрозмовника про факт запису вашої розмови. Запис, зроблений без дозволу, вважається незаконною, і її використання в якості аргументу, наприклад, при вирішенні зовнішнього спору, визнаватися не буде.
2
Для одиничної записи приватного розмови з домашнього телефону можна, звичайно, використовувати і диктофон. Якість такого запису буде нижче середнього, тому, якщо ви точно знаєте, що вам знадобиться запис розмови, то краще вдатися до деяких заходам. Однією з таких заходів може стати придбання спеціальної телефонної картки. Ви купуєте таку карту, реєструєтеся на сайті виробника, і більше нічого робити не потрібно. При виникненні необхідності записи вихідної розмови, ви телефонуєте за спеціальним номером, вказаним на картці, далі після звукового сигналу набираєте потрібний вам номер, і ваша розмова буде записаний. Запис розмови ви зможете отримати у виробника карти. Як це зробити, зазвичай пишеться на звороті картки.
3
Ще однією можливістю запису розмови може стати використання спеціально додатки для стільникового телефону. Для кожної моделі мобільного телефону, і вже, тим більше, для смартфонів, існує, як правило, кілька таких додатків, що працюють як в режимі звичайного диктофона, так і цілеспрямовано призначених для запису розмов. Більшість цих програм видають сигнал, чутний вашому співрозмовнику, щоб сповістити його про розпочату записи. Але є й такі, які пишуть всі розмови, не оповіщаючи учасників лінії. Запис розмов згодом можна скачати з пам'яті телефону на комп'ютер і знайти їй при бажанні подальше застосування. Як ви бачите, записати можна будь телефонну розмову, але забувати про законодавчу підгрунтя такого запису все ж не варто.
Зверніть увагу
Відповідь: Швидше за все Ваш телефон це "вміє", якщо в ньому є функція "диктофон". Під час розмови натисніть "функції" - там повинно бути "запис". Якщо ні, то швидше за все Ваш телефон цю функцію не підтримує.
Корисна порада
Розмови по телефону увійшли в людське життя дуже міцно. Для мобілок існують специфічні додатки, за допомогою яких можна записати телефонну розмову. Для різних моделей мобільних телефонів і смартфонів існує кілька додатків, які працюють в режимі, цілеспрямовано призначеному для запису телефонних розмов.