Як зняти гроші з пластикової карти.

Зняти готівку гроші з пластикової банківської картки можна через касу вашого банку або банкомати. Другий варіант зручний тим, що банкоматів набагато більше, ніж пунктів з живими касирами, особливо в неробочі години. Крім того, процедура отримання грошей в банкоматі не віднімає часу на спілкування з операціоністом.
Інструкція
1
Для отримання готівки в банкоматі вам потрібно мати у своєму розпорядженні саму кредитну карту і знати її PIN-код. Якщо ці два попередніх умови виконані і банкомат знайдений, можна переходити до процедури отримання готівки.
2
Переконайтеся, що банкомат призначений для обслуговування вашої картки . На ньому має бути такий же логотип платіжної системи, який зображений і на вашій картці (Eurocard/MasterCard, Cirrus/Maestro, Visa і т.д.)
3
Переконайтеся в безпеці отримання грошей. На банкоматі має бути присутня інформація про приналежність до певного банківській установі, його адреси і телефони на випадок виникнення будь-яких збоїв чи інших проблем. Крім того, поблизу банкомату не повинно бути ніяких додаткових пристроїв відеостеження, що дозволяють бачити клавіатуру в процесі набору коду. І живі очі за вашою спиною теж не повинні мати можливості спостерігати цього процесу.
4
Вставте карту в приймач і дочекайтеся запрошення на дисплеї. Залежно від типу банкомата процедура може починатися з вибору мови, вибору потрібної операції або введення PIN-коду.
5
Дотримуйтесь інструкцій на дисплеї банкомата. В цьому процесі буде необхідно ввести PIN-код і, якщо ви при цьому помилитеся більше трьох разів, то карта може бути вилучена банкоматом. Якщо це трапиться, то необхідно відразу додзвонитися до служби підтримки клієнтів свого банку, повідомити про цю ситуацію і попросити заблокувати картку. Для отримання картки назад (або виготовлення нової) від вас буде потрібно заяву з викладом події, включаючи координати і приналежність банкомата.
6
Виберіть потрібну суму із запропонованих варіантів або натисніть кнопку напроти пункту «Інша сума» і введіть потрібне значення з клавіатури.
7
Натисніть кнопку «Так» у відповідь на запитання «Видати квитанцію», якщо вона вам потрібна.
8
Заберіть карту з банкомату, коли він подасть відповідне звукове сповіщення. Тільки після цього апарат видасть запитані вами гроші . Якщо ви не витягнете карту з приймача протягом декількох десятків секунд (від 20 до 40), банкомат вважатиме її забутої і вилучить до своїх. Так само він надійде і з не витягнутими вами вчасно купюрами.
9
При отриманні грошей в пункті видачі готівки процедура буде схожою - операціоніст попросить вас ввести PIN-код і назвати суму. Крім цього вам буде необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу.