Як постригти довге волосся.

Довгі волосся є потужною зброєю жіночої привабливості. Але вони вимагають ретельного догляду і забирають багато часу. Тому частина довго волосся х жінок вирішується на більш короткі стрижки. Отже, як постригти довгі волосся ?
Інструкція
1
Щоб визначити, яка стрижка вам підійде, потрібно встановити форму свого обличчя. Якщо ви - володарка овального типу обличчя, то можна вважати, що вам дуже пощастило. Дівчатам з овальним обличчям прекрасно підійдуть практично будь-які типи стрижок. При виборі стрижки необхідно лише звертати окрему увагу на пропорції шиї та обличчя. Для власниць круглого обличчя допустимо все, крім одного - не можна повністю прибирати з лиця волосся , зачісуючи їх назад. Якщо ваше обличчя характеризується виділяються підборіддям і вилицями, то воно відноситься до ромбовидними типу. В цьому випадку доречними стануть короткі стрижки, з трохи подовженими пасмами на скронях. В стрижках для дівчат з квадратною формою обличчя не повинно бути занадто різких і чітких ліній. А якщо у вас трикутне обличчя, то не варто коротко стригти волосся . Короткі стрижки загострюють риси, відкриваючи підборіддя.
2
Дуже важливим фактором, що визначає вибір стрижки, є пропорції чола, носа й підборіддя. Якщо у вас високий лоб або великий ніс, то чубчик в такій ситуації просто необхідна. При цьому, важливо зробити її достатньої довжини і густини. Така чубчик допоможе дещо згладити гостроту рис обличчя. Якщо у вас вельми повні щоки, то не робіть занадто гладких зачісок з довгою чубчиком. Крім того, не робіть проділ прямо по центру голови. Якщо у вас великий підборіддя, то пам'ятайте, що зоровий противагу йому допоможуть створити стрижки з вузькими скронями і пишною верхівкою.
3
Також важлива і структура волосся. Для стоншення волосся не підійдуть стрижки, які передбачають великий обсяг. На густих волоссі добре виглядати буде будь-яка стрижка. А для кучерявих підійдуть зачіски з перистим контуром.
4
Але потрібно пам'ятати про те, що, якщо ви постригли волосся коротко, то візити в перукарню повинні почастішати. Структуровані стрижки, в яких довжина самих коротких волосся складає 2-3 см, виглядають на належному рівні лише перші два тижні. Якщо ж ви вибрали злегка асиметричну стрижку середньої довжиною 4-5 см, то з нею цілий місяць можна спокійно жити. З різнорівневої стрижкою можна проходити 6-7 тижнів.