Як встановити тв-тюнер. Як встановити телевізор на комп'ютері від звичайної антени.

Переглядати телевізійні канали на комп'ютері вже давно стало звичною справою для багатьох користувачів. Дивитися телебачення можна, використовуючи високошвидкісний безлімітний доступ в інтернет, а можна за допомогою звичайної телевізійної антени і ТВ-тюнера.
Інструкція
1
Якщо ви придбали зовнішній ТВ-тюнер, то підключити його не складе труднощів. Вам потрібно підключити ТВ-тюнер до комп'ютера за допомогою USB кабелю, під'єднати телевізійну антену і встановити програму для перегляду телепрограм. Програма для перегляду обов'язково повинна бути записана на диск, який додається до ТВ-тюнера.
2
Якщо ви купили внутрішній ТВ-тюнер, то для підключення вам доведеться встановити його в системний блок. Для цього відключіть всі дроти від системного блоку і відкрийте бічну кришку з лівого боку. Тепер встановіть ТВ-тюнер у відповідний слот материнської плати, попередньо звільнивши місце для зовнішнього інтерфейсу тюнера з задньої сторони системного блоку. Можна встановлювати бічну кришку і підключати дроти, не забувши про телевізійної антени.
3
При включенні комп'ютера, операційна система виявить і встановити нове обладнання. Для того щоб потрібні драйвера були встановлені, вставте диск, що йде в комплекті з ТВ-тюнером, і система автоматично виявить їх і інсталює. Залишилося встановити програму для перегляду телебачення, яка записана на цей же диск, і насолоджуватися переглядом.
Тюнер являє собою спеціальний пристрій, який може декодувати вхідний сигнал і передавати його в телевізор в зрозумілому для нього вигляді. В основному зараз поширені супутникові ресивери, які є частиною комплексу обладнання для супутникового ТБ.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - супутниковий ресивер.
Інструкція
1
Підключіть тюнер до телевізора за допомогою доступного роз'єму. Виберіть зручний для вас канал, на якому буде показувати супутниковий ресивер. Встановіть в ручному режимі команду - «Пошук каналу». Тюнер в цей момент повинен бути включений, а на його екрані повинні висвітлюватися цифри (не годинник). Збережіть канал, саме на ньому будуть показуватися супутникові канали , перемикати їх можна буде на самому ресівері.
2
Додайте канал на тюнер, для цього проскануйте потрібний передавач на вибраному супутнику тюнера. Для цього вам необхідно спочатку визначити, який канал ви хочете налаштувати. Скористайтеся онлайн-таблицею пошуку каналів http://www.tv-sputnik.com/ch_select.php. Визначте з її допомогою, на якому супутнику знаходиться канал, і подивіться його настройки в списку транспондерів.
3
Перейдіть в меню тюнера в розділ, який пов'язаний з настройками, а саме настройками транспондерів. Залежно від моделі тюнера назва розділу може змінюватися. Виберіть потрібний передавач. Потім натисніть кнопку на пульті дистанційного управління, щоб просканувати транспондер і додати канали на ресивері. Проводите два рази на місяць автоматичне сканування каналів тих супутників, які налаштовані.
4
Виберіть супутник в меню ресивера, потім натисніть кнопку сканування. Виберіть потрібний режим: ручний, авто, сліпий або мережевий. Встановіть положення «Авто», щоб не вписувати настройки транспондера. Тюнер самостійно знайде всі працюючі транспондери, що приймаються вашої супутниковою антеною.
5
Після того, як ви знайдете потрібний канал, перейдіть в меню ресивера, виберіть пункт «Редактор каналів» - «ТВ канали » і додайте канал до списку. В момент вибору каналів встановіть папку, де вони будуть відображатися, клацніть кнопку «ОК» і натисніть білу кнопку на пульті.