Як вибрати розмір телевізора.

Якщо ви вирішили придбати новий телевізор, то перше, про що ви задумаєтеся - це розмір екрану. Дійсно, діагональ екрану має визначальне значення для комфортного перегляду телевізора.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати розмір телевізора для дому, який може мати діагональ від 15 до 60 дюймів і більше, потрібно знати розміри приміщення, в якому буде встановлено телевізор, а також розташування меблів у кімнаті. Крім того, відразу подумайте, буде телевізор висіти на стіні, або стояти на підставці.
2
Якщо ви знаєте майбутнє розташування телевізора в кімнаті, ви можете розрахувати діагональ його екрану, грунтуючись на відстані від телевізора до місця, звідки ви будете дивитися його. Діагональ телевізора потрібно підбирати, грунтуючись на особистому сприйнятті телевізійного зображення, але якщо для вас це скрутно, скористайтеся простим радою: відстань від екрана до очей повинна дорівнювати 5 діагоналям екрану. Іншими словами, якщо відстані від дивана до стіни, на якій буде висіти телевізор, дорівнює 4 метрам, то оптимальний розмір екрану у вашій ситуації буде 81см або 32 дюйма.
3
Також, ви можете скористатися приблизною таблицею, щоб підібрати розмір телевізора (див. Рисунок):
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E19kiCJSWZQ
Зверніть увагу
Як вибрати телевізор. Тип екрану. Традиційно розмір діагоналі екрану вимірюється в дюймах і позначається, наприклад, так: 32 ". Його нескладно перерахувати в сантиметри: 1 дюйм = 2,54 см. Для того, щоб перегляд був комфортним, діагональ екрану телевізора обов'язково повинна відповідати розмірам приміщення, в яке планується його поставити.
Корисна порада
Як вибрати телевізор. Купівля телевізора - справа серйозна, і підходити до вибору незамінного елемента сучасного життя треба відповідально. При виборі телевізора, перш за все, необхідно визначитися з розміром діагоналі екрана, виходячи з розмірів приміщення, відстані для комфортного перегляду і Ваших власних побажань. Справа в тому, що якщо телевізор буде маленьким, Вам буде важко розрізнити дрібні деталі, а якщо ж завеликим - на екрані будуть помітні окремі точки, що теж не покращує зображення.