Як відкрити пельменний цех.

Пельмені були і залишаються затребуваним товаром в нашій країні. Вони улюблені росіянами багато десятиліть, а робити самостійно їх майже перестали. Так що якщо ви бажаєте відкрити прибутковий бізнес, це може бути саме пельменний цех .
Інструкція
1
Підберіть приміщення для пельменного цех а. Строго стежте за тим, щоб воно відповідало всім вимогам СЕС та пожежної охорони.
2
Зареєструйтеся в податковій інспекції як індивідуальний підприємець.
3
Закупити необхідне обладнання та пристосування для пельменного цех а - тістоміси, тестораскатчікі, фаршемесітельние машини, м'ясорубки, пельменні апарати, фасувальники, запайщики пакетів.
4
Підберіть кваліфікований персонал. У всіх мають бути санітарні книжки.
5
Задумайтесь над рецептурою своєї продукції. Пельмені - це невеликий шматочок фаршу, обгорнутий в тісто. З тестом складнощів не виникне. Головне, щоб воно було еластичним і не липким. А от з фаршем доведеться повозитися. Які спеції додавати в нього, які приправи - вирішувати вам. Відкрийте кулінарні книги і гарненько розгляньте всі варіанти. Можливо, що ви придумаєте що-небудь своє, і у вашій продукції буде родзинка. Головне, щоб фарш ні однорідним, занадто сухим або в'язким. Пам'ятайте, що м'ясний фарш і мука повинні відповідати всім гігієнічним вимогам.
6
Розширте свій асортимент. Чому б не виготовляти вареники? Суть така ж - начинка, загорнута в тісто. А начинкою може служити і капуста, і картопля, і сир. Також можна виготовляти манти, хінкалі, чебуреки.
7
Слідкуйте за якістю виробленої продукції. Ви повинні дорожити своєю репутацією, якщо бажаєте надовго закріпитися на ринку. Для цього постійно контролюйте якість вихідних матеріалів - борошна і м'яса. Строго стежте за дотриманням рецептури, всім технологічним процесом.
8
Придумайте пельменям гарне, такого назва. Використовуйте техніку «мозкового штурму». Зберіть чотири-сім чоловік і записуйте все, навіть маревні ідеї, а потім виберіть найкращу.
9
Обдзвоніть всі великі супермаркети і продуктові магазини в вашому місті, і спробуйте через них реалізувати вашу продукцію. У зовсім крайньому випадку можна поставити на декількох ринках своїх продавців і таким чином реалізовувати ваші пельмені. Ще їх можна запропонувати в їдальні, кафе і ресторани.Пріблізітельний термін окупності проекту - 4 місяці. Але так само слід врахувати час, який необхідно для налагодження роботи цех а і досягнення максимальної продуктивності, тобто приблизно через 6 місяців після відкриття пельменного цех а ви можете вийти на чистий прибуток .
Цех з виробництва харчових продуктів - один з найбільш складних видів бізнесу. Так небезпідставно вважають багато підприємців. Будь-яке виробництво складне саме по собі і вимагає ручного налаштування всіх внутрішніх технологічних процесів. Але якщо йдеться про те, щоб відкрити цех з виробництва харчових продуктів, вам доведеться постаратися подвійно.
Інструкція
1
Насамперед зверніться в місцеве відділення Росспоживнагляду і проконсультуйтеся, вимогам яких нормативних документів повинен відповідати ваш майбутній цех. Вам назвуть перелік ГОСТ і СанПіН - санітарно-епідеміологічних нормативів і правил. Щоб відкрити цех правильно, вивчіть всі вимоги, які пред'являються до вашого виробництву харчових продуктів, перед тим, як почати пошук відповідного приміщення.
2
Одночасно з пошуком приміщення, займіться підбором персоналу. Якщо ви самі не є технологом за обраним напрямом діяльності, перша людина, яку має сенс знайти - це технолог з виробництва. У його обов'язки входитиме дотримання і наладка технологічних процесів, відповідних ГОСТ і ТУ, по виробництву продукції. Надалі технолог може стати вашим заступником з певного кола питань.
3
Після того, як ви розібралися з нормативною документацією, переходите від бюрократичних процедур до питань бізнесу, які допоможуть вам швидше відкрити цех і запустити його роботу: • Дістаньте необхідне обладнання для виробництва харчових продуктів; • Знайдіть постачальників сировини і домовтеся про умовах відвантажень; • Знайдіть збут вашої продукції і постійно розширюйте його; • Налагодьте товародвижение від цеху до покупців. За великим рахунком, працюючи в цеху з виробництва харчових продуктів, даними основними питаннями і всіма витікаючими з них, більш дрібними, доводиться займатися постійно. Через деякий час це стане для вас звичною рутиною.
4
На кожному з описаних етапів ви можете також зайнятися офіційним оформленням діяльності цеху. Йдеться про вибір правової форми, системи оподаткування, відкритті розрахункових рахунків і придбанні каси, а також про питання сертифікації продукції відповідно до системою ГОСТ Р.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jNnF3KyxIXU