Як відкрити магазин постільної білизни. бізнес-план магазина постільних речей.

Постільна білизна - це не тільки невід'ємна частина комфорту і затишку в домі. Вишукане і красива постільна білизна може стати відмінним подарунком, наприклад, на весілля чи день народження. Зараз досить поширені магазини , які спеціалізуються на постільній білизні. Що потрібно для того, щоб відкрити такий магазин?
Інструкція
1
розвіданих ситуацію на ринку постільної білизни. Дізнайтеся ціни конкурентів, завищувати їх не варто. Оцініть свою конкурентоспроможність. Подумайте, яким чином ви зможете протистояти фірмам з багаторічним досвідом роботи, що можна запропонувати нового покупцям. Загалом, розробіть бізнес-план.
2
Як і при відкритті будь-якого іншого магазину, потрібно зареєструвати ІП або ТОВ. При зборі документації, не забудьте, що необхідно дозвіл з СЕС і пожежної служби.
3
Знайдіть постачальників. Товар, який продаватиметься в вашому магазині, обов'язково повинен бути високої якості. Від цього залежить ваша репутація.
4
Як і для відкриття будь-якого іншого бізнесу, буде потрібно стартовий капітал. Якщо у вас його немає, то можна взяти кредит у банку. Не варто лякатися кредитів. Адже, як показує досвід, якщо вкласти в початок подібного бізнесу суму в розмірі 10 000 доларів, то за 6 місяців цілком реально повернути всі вкладення і стати на шлях постійного процвітання.
5
Далі орендуйте приміщення, для початку можна і невелике. Подбайте про ремонт і дизайн приміщення. Від того, яка атмосфера буде у вашому магазині, залежать ваші доходи. Так само ваша прибути буде залежати від грамотної розкрутки та суми, вкладеної в рекламу. Не зайвим буде створити сайт вашого магазину, за допомогою якого покупці завжди зможуть подивитися асортимент товару.
6
Закупіть касові апарати. Займіться підбіркою персоналу. Простежте, щоб люди, які будуть реалізовувати ваш товар, були привітними з покупцями, виробляли гарне враження. Це дуже важливий фактор.
7
За бажанням, можна включити систему знижок у вашому магазині. Це ще більше приверне клієнтів. В складений бізнес-план не забудьте включити додаткові витрати, адже їх не ізбежать.Будьте рішучим і сміливим, а головне, пам'ятайте, що під лежачий камінь вода не тече. Тому, щоб чогось досягти, потрібно щось робити. Приклавши безліч зусиль і праці, ви обов'язково зможете створити надійний і високоприбутковий бізнес.