Як підключити телевізор і супутниковий ресивер. Як підключити супутниковий ресивер до телевізора.

Більшість населення перебуває в очікуванні появи в їхньому місті цифрових телеканалів. Однак той, хто не хоче втрачати час, купив супутникове обладнання і насолоджується переглядом програм у цифровому форматі вже зараз. Незважаючи на високу якість сигналу, що приходить на ресивер , він неминуче розсіюється на шляху до телеприймач. Щоб цього не відбувалося, слід правильно вибрати інтерфейс для підключення супутникового тюнера, який зменшить втрати в зображенні до мінімуму, що особливо актуально при перегляді каналів HDTV.
Вам знадобиться
  • супутниковий тюнер, телевізор, кабель
Інструкція
1
Візьміть кабель, що має композитний роз'єм, тип SCART або ж реалізований на одному RCA (жовтий). Це є найбільш простим підключенням супутникового ресивер а до телевізору. Висновок картинки здійснюється за допомогою коаксіального кабелю з роз'ємами RCA (тюльпан). Відеовихід і роз'єм SCART знаходяться на задній панелі супутникового ресивер а і телевізора. Великий недолік підключення даного типу - не здатність передавати сигнал високої якості, тим самим для моделей ТВ з діагоналлю екрана понад 26 "зображення має низьку чіткість і контрастність. Для підключення аналогового телевізора, краще використовувати RGB-стандарт, при якому використовується п'ять коаксіальних кабелів з роз'ємами BNC.
2
Візьміть кабель, що має роз'єм S-Video. Даний тип підключення передає сигнали яскравості і кольоровості по окремих дротах, тим самим картинка на екрані телевізора виглядає стійкою, але не недостатньо насиченою по колірній гамі. Роз'єм S-вихід розташований на задній кришці супутникового тюнера і на задній або бічній кришці корпусу телевізора.
3
Візьміть кабель RCA, відомий як "тюльпан", який має три незалежних дроти, які використовуються для передачі відеосигналу на ТБ (компонентний інтерфейс). Даний тип підключення відмінно проявляє себе на телевізорах (ЕПТ, ЖК, плазмових) з діагоналями до 36 ". Картинка виглядає стійко, з привабливим набором колірного сприйняття. Виходу під роз'єми" тюльпан "знаходяться на задній кришці супутникового ресивер а і телевізора.
4
Візьміть кабель з роз'ємом HDMI. Підключення даним типом інтерфейсу застосовується для передачі цифрового сигналу високої чіткості, як відео, так і аудіо в незжатої формі. Прихід телебачення високої чіткості пред'являє більш високі вимоги до інтерфейсів.
Зверніть увагу
Кабель HDMI не може бути довшим 15 м.