Як підготувати машину до продажу.

Продати автомобіль завжди хочеться з мінімальними втратами часу і грошей. Це трудомісткий процес, який повинен принести задоволення, як продавцеві, так і покупцеві машини.
Інструкція
1
Визначтеся зі вартість транспортного засобу. Для цього вивчите спеціалізовані розділи друкованих видань та інтернет-ресурси. Подивіться, яка середня ціна на автомобілі вашої марки. Враховуйте вік, стан і пробіг машини. Розрахуйте середнє арифметичне значення ціни і додайте до цього близько 15%. Ця надбавка дозволить вам в процесі торгу зменшити вартість, що порадує і покупця, і вас не залишить в накладі.
2
Ретельно вимийте кузов автомобіля. Після цього нанесіть захисну поліроль, яка додасть машині товарний вигляд і прикриє непотрібні відколи. Пам'ятайте, що нанесення поліролі слід проводити в теплому місці, тому взимку для цього потрібно знайти теплий гараж. Кузов визначає основну вартість автомобіля, приділіть особливу увагу його передпродажної підготовки.
3
Перевірте кріплення всіх деталей, усуньте сторонні шуми і скрипи в автомобілі. Розберіться з електричною частиною, перевірте працездатність всіх світлових приладів, двірників та обігрівачів. Огляньте гальмівні колодки, перевірте їх у роботі. Виміряйте тиск в шинах і при необхідності підкачайте їх. З таких дрібниць і складається загальна картина не тільки про стан машини, але і її власника.
4
Приведіть у порядок салон. Ретельно вимийте панелі, відполіруйте їх. Візьміть в руки пилосос і з його допомогою почистіть оббивку, стеля. Виперіть килимки, які знаходяться під ногами. Обробіть салон освіжувачем повітря і повісьте освіжувач вонутрь, щоб приємний аромат зберігався постійно.
5
Підготуйте і потенційного покупця. Розкажіть йому про всі достоїнства і недоліки автомобіля. Будьте гранично чесним. Нехай краще ви покажете йому всі сторони вашого транспортного засобу, чим він побачить якісь недоліки при уважному огляді або пробної їзді.
Для власників старих автомобілів настає момент, коли хочеться позбутися трохи обридлого дітища і купити щось нове. Тут і доводиться замислюватися, як саме це зробити і через що вам доведеться пройти. В Санкт-Петербурзі ви можете підготувати авто самостійно або звернутися за допомогою в сервісний центр.
Інструкція
1
Самостійно підготувати автомобіль нескладно. Для цього необхідно володіти елементарними поняттями в галузі механіки. Перше - це перевірка таких деталей, як коробка передач і підвіска, ремонт і все те, на що звертають увагу в першу чергу. Проведіть прибирання салону. Запам'ятайте, що охайний і красивий автомобіль відразу притягує до себе увагу чистотою і красою.
2
Якщо у вас є сумніви щодо ходової частини машини, її теж варто ретельно оглянути. Справа в тому, що тільки після перевірки всіх деталей можна говорити про приведення машини в продажний вид. Особливу увагу варто звернути на полірування, на відсутність подряпин і на те, щоб стекла були цілими. Помийте моторний відсік та капот всередині. Це продемонструє вашу турботу про машину.
3
Відвідайте СТО, де вам проведуть технічний огляд вашого засобу пересування. Вибрати СТО в Пітері ви можете за двома принципами - за територіальною або за вартістю і якістю робіт.
4
Проконсультуйтеся з фахівцями. В Санкт-Петербурзі вам допоможуть грамотно підготувати авто до продажу в таких автосервісах, як «Аларм-С.Петербург», «Авто-Лада», сервісні центри мережі «Пітер-Лада», «Еліт-Авто», «Росспан-Моторс» та інші.
5
Заздалегідь продумайте і прорахуйте вартість огляду і підголовка до продажу. Середня вартість передпродажної підготовки автомобіля в Північній столиці: від 7000 рублів до 12 000 рублів - для легкових авто і приблизно 9 000-12 000 - для вантажних авто.
6
Пам'ятайте, що вартість послуг з підготовки авто до продажу залежить від стану автомобіля та обсягу послуг: ремонт кузова, полірування кузова, полірування фар автомобіля, чистка салону і багажника, монтаж декоративних елементів (молдингів, накладок, і т.п .), арматурно-слюсарні роботи.
7
Сфотографуйте авто перед тим, як виставити його на сайт, або зніміть на відеокамеру. Це дозволить відразу бачити все, що ви пропонуєте.