Як носити кільця.

Кільця - найпопулярніше жіноча прикраса. Практично всі носятсеребряние або золоті, прості або дорогі кільця. Але немногіезнают, що від того, на якому пальці носиться кільце, залежить, можливо, ваша удача і ваше самопочуття. Ось що кажуть астрологи.
Інструкція
1
Кільце на великому пальцеАстрологі стверджують, що великий палець відповідає планеті Марс. Марс - жорстокий і запальний бог війни в давньогрецькій міфології. Носити кільця на великому пальці можна порекомендувати людям, схильним до неконтрольованих спалахів люті, імпульсивним і емоційним. Кільце буде згладжувати, стримувати буйну і не завжди безпечну енергію Марса, управляти його темпераментом. Краще всього, якщо кільця будуть з міді.
2
Кільце на вказівному пальцеЕтім пальцем керує Юпітер. Юпітер - глава античного пантеону, грізний повелитель людей і богів. Якщо ви будете носити кільце на цьому пальці, то поступово станете впевненіше в собі і своїх силах, станете рішучіше. Кільце, надіте на вказівний палець, допоможе повірити в себе і силу своєї особистості і принести удачу в справах. Носіть золоте кільце.
3
Кільце на середньому пальцеЕтім пальцем керує планета Сатурн. Сатурн впливає на долі людей, це дуже потужна планета. Найкраще носити на середньому пальці фамільне кільце, яке перейшло до вас у спадок або передано одним із старших родичів. Сила Сатурна і старовинного родового кільця немов зливається воєдино, роблячи вас сильніше і допомагаючи долати труднощі. Для тих, хто зайнятий поглибленим вивченням себе і медитаціями, це кільце допоможе проникнути в суть речей. Переважний метал - залізо.
4
Кільце на безіменному пальцеБезимянний палець пов'язаний з силою Сонця, тому вимагає обов'язково золотого кільця. Золотий перстень на безіменному пальці допомагає домогтися слави і популярності, а також багатства. Також на цьому пальці носять золоте кільце подружжя, благородний метал підкреслює фортеця шлюбних уз і підсилює їх.
5
Кільце на мізінцеСамий маленький палець присвячений Меркурію, найменшій планеті. Однак Меркурій - покровитель торговців, мандрівників і злодіїв. Кільце на цьому пальці допомагає бути більш красномовним, завойовувати увагу людей і розташовувати їх до себе.
Зверніть увагу
Ще зовсім недавно правила носіння кілець жорстко регламентувалися. Модні журнали в один голос стверджували - персні потрібно носити тільки на безіменних або середніх пальцях рук, причому не більше двох одночасно. Не можна поєднувати золото з сріблом і, тим більше, з біжутерією.
Корисна порада
Кільця з овальними, витягнутими каменями допоможуть додати руці витонченості. тонке колечко прикрасить руку дівчини краще, ніж масивний перстень. Носити кілька кілець на одному пальці вважається поганим тоном. Великі кільця з дорогоцінними каменями не прийнято носити вдень.
Срібло - благородний метал білого кольору. Велика кількість людей віддають перевагу саме срібні прикраси всім іншим ювелірним виробам. Як же носити кільця зі срібла і чи можна поєднувати їх з золотом?
Інструкція
1
Зверніть увагу, що золото вважається тонізуючим металом, а срібло заспокійливим. З цієї точки зору поєднувати два цих протилежних за властивостями матеріалу не рекомендується. З іншого боку, сучасна мода дозволяє одночасно надягати прикраси з різних металів. Однак, щоб ваш вигляд був більш гармонійним, надягайте на одну руку тільки золоті або тільки срібні кільця.
2
Вважається, що вказівний палець людини відповідає за розвиток особистості, таланту, здатності досягати поставлені цілі. Срібне же кільце сприяє негативному результату всіх задумок і починань. Тому намагайтеся не надягати кільце з даного металу на вказівний палець.
3
За тим, наскільки людина слід своїй долі «стежить» середній палець. Вибирайте срібні персні з чорним або фіолетовим каменем. Надіті на середній палець, вони допоможуть вам стати більш помітним серед загальної маси людей. Срібне кільце з аметистом забезпечить вас спокоєм, а з місячним каменем - додасть авторитетності в очах співрозмовників.
4
Вважається, що від безіменних пальців обох рук бере початок вена, що йде прямо в серце. Тому даний палець відповідає за розвиток особистих відносин його власниці. Срібне колечко, надіте на безіменний палець незаміжньої жінки, здатне відлякати можливих претендентів на роль чоловіка. На руці же заміжньої дами кільце сприяє розладам в її родині.
5
Мізинець «відповідальний» за дипломатичні здібності його «хазяїна». Срібний перстень з хризопразом допоможе вам здійснити новий проект, ідею, а з нефритом - направить ваші думки на прийняття вірного і правильного рішення.
6
Пам'ятайте, що срібло, на думку езотериків, сприяє розвитку магічних здібностей і дару передбачення.
Зверніть увагу
Вважається, що даючи кому-небудь приміряти кільце з безіменного пальця будь-якої руки ви тим самим впускаєте в своє особисте життя зради і непорозумінь.