Як позбутися від білих плям на одязі.

Білі плями на одязі найчастіше з'являються після використання дезодоранту. Видаляти їх краще відразу ж, інакше навіть після декількох машинних прань вони можуть залишитися. Застарілі і в'їдаються сліди від використання дезодоранту псують не лише зовнішній вигляд одягу, але і структуру тканини, з якої вона виготовлена.
Інструкція
1
Є кілька народних засобів видалення білих плям на одязі . Основний принцип полягає в тому, що їх потрібно видаляти поступово: від країв до центру.
2
Якщо ви тільки що посадили таку пляму на улюблену футболку, то допоможе проста вода. Потрібно намочити долоню і поступово обробити забруднену ділянку, а потім висушити це місце за допомогою праски.
3
Перед тим як чистити одяг, краще пройтися по місцю забруднення щіткою або намочити тканину навколо нього, щоб після прання не залишилося видимої межі плями. Користуючись будь-яким пятновиводящих засобом, потрібно спершу випробувати його на невеликому непомітному для ока ділянці одягу, щоб переконатися в безпеці застосування препарату по відношенню саме до цього типу тканини.
4
Деякі радять використовувати для видалення слідів від дезодоранту звичайнісінькі засоби для миття посуду. Можна скористатися гліцериновим милом, оцтом або нашатирним спиртом (для застарілих плям ) або звичайною кухонною сіллю. Її можна також використовувати і для замочування забрудненої речі, зробивши розчин в співвідношенні дві частини води на одну частину солі.
5
Крім того, сьогодні існує дуже багато різних засобів для виведення плям, які досить просто додати при пранні. Якщо пляма в'їлося вже дуже сильно і його ніяк не вдається відіпрати навіть за допомогою спеціальних засобів, можна натерти його кашкою з прального порошку з водою, а потім замочити річ на кілька годин, поклавши одну частину порошку на дві частини води.
6
Щоб уникнути появи білих плям на одязі і подальших проблем з їх видаленням, потрібно правильно користуватися дезодорантами. Аерозолі наносять на чисту суху шкіру, відвівши балон на п'ятнадцять-двадцять сантиметрів. Потім, перш ніж одягатися, потрібно дати дезодоранту підсохнути. Аерозолі сохнуть близько півтора хвилин, а кулькові і тверді дезодоранти трохи довше - три-чотири хвилини.