Як відкрити машину, якщо сів акумулятор. Як відкрити машину з імобілайзером якщо сів акумулятор.

Серед автолюбителів зустрічаються ті, хто потрапляв в делікатну ситуацію, коли, поставивши машину на сигналізацію і, наприклад, забувши вимкнути світло в салоні, на ранку не вдається потрапити в автомобіль. Та ще замки, що відкриваються ключем, відсутні. Але зневірятися не варто, бо така складна на перший погляд завдання - відкрити авто при «сів» акумуляторі - вирішується досить просто.
Вам знадобиться
  • - справна автомобільна акумуляторна батарея напругою 12 Вольт;
  • - два дроти перетином не менше 1 мм2 і довжиною близько одного метра кожен з зажимами типу «крокодил»
Інструкція
1
Процедура відкривання автомобіля, коли погано заряджена акумуляторна батарея «села», починається з самого складного свого етапу - необхідно дістатися до генератора, знявши захист двигуна. Для цього, звичайно, доведеться «прилягти» на землю, але без того, щоб зазирнути під автомобіль, ніяк не обійтися.
2
Тепер потрібно знайти «плюсової» болт («плюсову» клему) на генераторі і підключити відповідно «плюсової» провід акумуляторної батареї до цього контакту.
3
«Мінусовою» провід акумуляторної батареї підключіть до кузова автомобіля. Точніше, провід потрібно приєднати до будь-якого нержавею болту або до голого металу на кузові машини. Тепер сигналізація підключена до зовнішнього джерела живлення і знову реагує на сигнали брелока. Залишилося тільки зняти виряджену акумуляторну батарею і зарядити її.
Зверніть увагу
При «визволяння» вашої машини з подібної «біди» будьте гранично обережні. Строго дотримуйтесь вимогам техніки безпеки при роботі з автомобільним акумулятором. Уважно стежте за тим, щоб «плюс» був підключений тільки до «плюсового» контакту. В іншому випадку, може виникнути «коротке» замикання, що, в свою чергу, спричинить вибух акумуляторної батареї.
Корисна порада
Обов'язково перевірте справність акумуляторної батареї, яку збираєтеся використовувати в якості зовнішнього джерела живлення. Інакше всі ваші старання ні до чого не приведуть. І ще одна корисна порада: при під'єднанні проводів до клем акумуляторної батареї першим приєднується «плюсової» провід, тільки потім «мінусовій». При відключенні, навпаки, спочатку відключаємо мінусовій провід, потім плюсовою.