Як відкрити магазин канцтовари.

На сьогоднішній день канцелярські товари можна сміливо віднести до предметів першої необхідності для учнів і офісних співробітників. До товарів даної категорії відносяться маса приладдя, якими ми користуємося щодня: ручки, зошити, блокноти, папір, скріпки, лінійки, папки та інші. А все це означає, що сьогодні бізнес з продажу канцтоварів може стати досить прибутковим.
Інструкція
1
Насамперед розробіть концепцію майбутнього канцелярського магазина . Визначтеся з асортиментом товарів та послугами, які будете пропонувати клієнтам. Канцелярські магазини дуже часто пропонують різні види супутніх послуг, наприклад, роздруківка документів, ксерокопіювання, доставка товару та інші.
2
Оберіть приміщення для вашого майбутнього магазина . Поставтеся до процесу серйозно, тому що від цього залежить прибутковість вашого бізнесу. Бажано, щоб магазин знаходився поряд з навчальним закладом або великим діловим центром. Площа магазина повинна бути не менше 100 кв.м. Якщо вибирати маленькі приміщення, тоді ваш магазин буде схожий на склад. При виборі враховуйте також місце для службових і підсобних приміщень. Канцелярському магазину необхідна наявність складу, в якому буде розташовуватися запас товарів.
3
Закупіть все необхідне для роботи обладнання і вітрини. Якщо ви будете пропонувати різні додаткові послуги, то крім каси вам буде потрібна відповідна оргтехніка.
4
Приступайте до пошуку постачальників канцелярії. Для цього складіть докладний перелік асортименту товарів. Кожна група повинна бути класифікована, наприклад, ручки - за типом і кольором стержня. Проаналізуйте отриманий список і на його основі знайдіть постачальників і укладіть договори купівлі і доставки товару.
5
Займіться підбором персоналу. Для роботи в магазині канцтоварів вам потрібні наступні співробітники: продавці-консультанти, менеджери по закупівлях, працівники технічної служби, бухгалтер та керуючий директор. Якщо ви збираєтеся пропонувати клієнтам доставку товару, вам також будуть потрібні водії.
6
Проведіть рекламну компанію. Перед відкриттям магазина подайте оголошення в місцеву пресу, також можна розмістити рекламу на щитах, транспорті, а якщо дозволяють кошти, то і на радіо, і телебачення.