Як оформити зал до свят. Як оформити зал на день шахтаря.

Правильний розподіл декорацій і прикрас може перетворити банкетний зал в оригінальне місце для проведення торжества. Прикрасити зал можна будь-якими підручними засобами. Головне, щоб всі декорації поєднувалися між собою.
Інструкція
1
Ставитися до декорування банкетного зал а потрібно з душею. Тільки так у вас вийде створити незабутній інтер'єр для вашого свята. Якщо ви вирішили оформити зал з використанням квіткових композицій, потрібно враховувати багато різних нюансів. Необхідно дотримуватися певний стиль оформлення, щоб він ідеально підходив до характеру меропріятія.Для протокольних засідань краще вибирати квіткову "класику" з дорогих і яскравих інсталяцій. Офіційний захід прикрашається однієї квітковою композицією на сцені. Зате фантазія може розгулятися при оформленні гламурних і творчих тусовок. Тут не обмежується буйство фарб і квітів.
2
Легкість і легкість вашому приміщенню додадуть повітряні кулі. Вони вигідно виділяються на загальному тлі яскравої і строкатим забарвленням. При їх використанні треба дотримуватися правила оформленія.Воздушние кулі не слід розміщувати в хаотичному порядку, адже вони повинні складати гармонійну пару із загальною обстановкою в зал е. З куль можна створити макет букв, скласти ініціали, викласти імена. Кулі часто збирають у фігури у вигляді квітів, арок та ін. За допомогою куль можна підкреслити значення свята. Якщо це День святого Валентина, все приміщення прикрашають червоними, рожевими і білими кулями.
3
Якщо зал оформляється для весільних урочистостей, для декору використовують різні плакати на тему сімейного життя. Їх не повинно бути багато. Плакати повинні бути витримані в єдиному стилі. Не варто вибирати плакати кричущі, занадто яскраві. На тлі загальної атмосфери вони будуть виглядати недоречними кольоровими плямами. Якщо торжество класичне, вкрай недоречно буде виглядати оформлення зал а карикатурними зображеннями.
4
Тканини - популярний останнім часом елемент декору. Красивим і незвичайним приміщення стає через те, що тканина перетворює абсолютно все, де б вона не перебувала. Драпірування, хвилі - прикріпити тканину можна, як душі завгодно. Для оформлення банкетного приміщення прекрасно підходить як легка напівпрозора тканина, так і важка, витончено спадає хвилями.
Корисна порада
Головне правило при оформленні залу для урочистостей - не перестаратися. Всі елементи декору повинні між собою гармоніювати, а не створювати відчуття, що в зал склали все підряд.