Як налаштувати себе на удачу.

Удача є одним з важливих факторів успіху. Деякі люди вміють налаштовувати себе на удачу . Як би старанно ви не йшли до досягнення мети, з "попутним вітром" буде веселіше і простіше домогтися результату.
Інструкція
1
Будь-яка справа, велике чи маленьке, потребує уваги. Це - правило номер один. Відпочиньте від усього навколишнього і направте увагу на обдумування майбутньої завдання. Для маленького справи будуть потрібні секунди, для великого можуть знадобитися роки. Чим ретельніше ви поставитеся до справи на етапі обдумування, тим менше часу витратите на наступних етапах.
2
Якщо ви будете думати про завдання, як про щось нездійсненним, недосяжне, трудомісткому, увага стане деструктивним. Відкиньте цей варіант. Кожній людині під силу «зловити» удачу і змінити своє життя.
3
Розвивайте віру в себе і в те, що все вийде. Якщо ви закоренілий песиміст, доведеться попрацювати над цим пунктом. Підберіть відповідні афірмації і повторюйте їх: «Я вірю в себе і у власні сили», «Удача любить мене», «Я люблю життя, і вона відповідає мені взаємністю». Робіть це з легким серцем.
4
Намагайтеся легше ставитися до бажаного. Якщо ви будете постійно думати, де ж в дорозі загубилася удача, думки заберуть вашу енергію. Подумайте про бажане і з легкістю відпустіть його на волю.
5
Чи не чіпляйтеся за минуле, йдіть вперед. Слухайте внутрішній голос, навіть якщо він говорить всупереч громадській думці. Дійте, де це буде необхідно. Удача це любить.
6
Не впадайте у відчай, якщо щось не виходить. Це може бути перевіркою, чи готові ви до отримання бажаного. Або життя показує вам, що ви трохи відхилилися від напрямку.
7
Запитуйте себе, чи дійсно вам необхідно те, до чого прагнете. Дайте відповідь на питання, для чого вам це потрібно. Удача любить людей, з радістю очікують звершення поставленої задачі.
8
Дякуйте удачу за те, що вона вам посміхається. І тоді вона захоче залишитися з вами.