Як накачати прес.

У сучасному світі величезне значення відіграє зовнішній вигляд. Набагато приємніше мати справу з красивим, акуратним, спортивним людиною. Деякі психологи, навіть стверджують, що найбільш привабливих співробітників швидше просувають по кар'єрних сходах. Однією з найважливіших складових зовнішності є постать. У сучасному світі величезне значення відводиться стрункості талії, подтянутости стегон і, звичайно ж, пружності преса . Хлопці та дівчата всього світу витрачають безліч часу для досягнення поставленої мети. Існує безліч підходів і методик, але не всі з них дієві. Шкода, але і в фітнесі сьогодні ще немає унікальної методики, яка б гарантовано зробила ваш прес об'єктом для заздрощів. Так як же накачати гарний прес?
Інструкція
1
Отже, перш ніж перейти до вправ, необхідно гарненько розім'ятися. В даному випадку мова йде про розігріві м'язів. Ця процедура необхідна для підготовки вашого організму до заняття. Розминка може проходити як, наприклад, легкий танець під музику або як стрибки зі скакалкою. Після розминки переходите до вправ.
2
Існують найбільш дієві вправи. Одне з найскладніших вправ вимагає наявності в кімнаті ліжка або дивана: сідайте на край опори, руками тримайтеся за диван і плавно починайте випрямляти ноги перед собою, потім притягувати їх назад, при цьому, попа не повинна торкатися підлоги.
3
Друга вправа: необхідно лягти на спину, руками триматися за яку-небудь опору, а ноги піднімати на 90 градусів від статі. За один підхід робіть кілька рухів.
4
Також популярним є вправа «велосипед»: ляжте на спину, руками тримайтеся за опору, а ногами, що перебувають під кутом 90 градусів від статі, робіть рухи прокручування коліс велосипеда.
5
Четверта вправа: ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і намагайтеся дістати колінами до грудей.
6
Під час кожної вправи прес повинен бути напружений. Тобто, ви повинні відчувати кожен свій рух. Інакше результату не буде. Важливим моментом є кількість тих чи інших вправ. Не варто намагатися зробити якомога більше вправ, набагато важливіше їх якість. Вчені довели, що оптимальним є кількість в 8-15 вправ. Крім того, надмірні зусилля не тільки не принесуть користі, але можуть навіть зашкодити.
7
Результат значно прискорять різного роду супутні дієти. До подібного роду обмеженням у їжі потрібно підходити дуже акуратно. Краще проконсультуватися з фахівцем. Встановити точні терміни досягнення поставлених цілей практично неможливо. Все це залежить від індивідуальних особливостей. Але в середньому приблизно через 2-5 тижнів ви будете повністю задоволені своїм пресом.
М'язи живота, що утворюють черевну стінку, не тільки захищають і утримують внутрішні органи, але ще й формують поставу. Для того щоб накачати їх, потрібно докласти багато зусиль, адже даний тип м'язів відноситься до витривалим, а тому кожне тренування повинна складатися з великої кількості вправ.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо у вас немає можливості займатися на спеціальних тренажерах, тренуйтеся в домашніх умовах. Отже, вправа номер один: руки зчепіть за головою, прийміть положення лежачи, ноги зігніть в колінах. Піднімайте верхню частину тулуба так, щоб кожного разу лікті діставали до колін. На перших етапах буде достатньо виконувати по 10-15 вправ, поступово їх можна збільшити до 30, 40, 50 і так далі. Головне, не беріть на себе занадто велике навантаження, інакше все рельєфного преса ви отримаєте, як мінімум, розтягнення м'язів. Крім того, проводите тренування регулярно: краще щодня виконувати трохи, ніж за один раз в тиждень виконати, скажімо, відразу 60 вправ. З часом ви можете також прискорювати темп ваших тренувань (тобто намагайтеся кожен підхід робити за одну хвилину).
2
Вправа друге: лягайте на підлогу і не поспішаючи піднімайте ноги вгору до вертикального положення. За допомогою даної методики ви зможете зміцнити вже не верхній, а нижній прес. Правда, качати його набагато складніше, оскільки спочатку натреновані м'язи в даній області майже відсутні. До речі, коли ви будете опускати ноги в початкове положення, робіть це повільно, ні в якому разі не різко. Вправа повторюйте для початку по 8-10 разів. За одне заняття цілком реально виконати 2-3 підходи.
3
Тепер знову прийміть положення лежачи. Руки за головою зчепіть в замок, згинайте одночасно коліна і піднімайте спину, тобто намагайтеся дістати ліктями до колін (можна торкатися правим ліктем лівого коліна і навпаки). Це розвине і бічні м'язи преса, але основне навантаження все-таки доведеться на верхні і середні м'язи. Вправа виконуйте по 10 разів.
4
Не варто забувати і про косі м'язи. Для них є спеціальне вправу: ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, ступні ніг тримайте разом. Далі нахиляйте ноги в сторону (як можна ближче притисніть їх до підлоги), руки тримаєте за головою і відривайте спину від підлоги якомога вище (вона, на відміну від ніг, не повинна відхилятися в сторону). Слідкуйте за тим, щоб навантаження припадала саме на прес, а не на м'язи шиї.