Як намалювати очі ляльці. малюємо ляльці очі.

Дитина більше тягнеться до ляльці , створеної своїми руками, т.к. вона несе в собі зовсім іншу, невловиму енергетику і приваблює своєю простотою і індивідуальністю. А щирий захват малюка дорогого коштує! Ваша лялька майже готова і залишилося лише закінчити роботу з личком? У багатьох виникають труднощі з розписом очей. А так як ви вкладаєте у свою творчість частинку душі, то дуже важливо відобразити її через очі.
Вам знадобиться
  • простий олівець, пензлик, фарби (краще акрилові), зубочистки або канцелярський штрих.
Інструкція
1
Для початку на личку ляльки необхідно намітити олівцем розташування всіх частин. Очі ляльці можна намалювати більш круглі і великі, ніж вони малюються в ідеальних пропорціях особи.
2
Після нанесення на обличчя загального тону приступаємо до розпису вічко. Першим ділом беремо простий олівець і намічаємо місце розташування райдужки і зіниці.
3
Тепер беремо білу фарбу і малюємо білок. Важлива особливість: якщо ви малюєте оченята маленької дитини, то білок повинен бути яскравіше, а райдужка більше, ніж очі у літньої людини. Тут білок необхідно відтінити жовтизною, а райдужку трохи зменшити.
4
Четвертий крок по розмальовки очей ляльки наступний. Беремо середній тон фарби для зафарбовування райдужки з урахуванням того, що далі необхідно буде глазки відтіняти.
5
Необхідно намалювати тінь від верхньої повіки очі, яка закриває майже половину райдужки. Для цього беремо чорну фарбу і додаємо одну краплю в основний тон.
6
Тепер малюємо зіницю, скориставшись чорною фарбою. Розмір зіниці становить одну третину райдужки глазика.
7
Наступний крок - найважливіший. Нам необхідно вдихнути життя в нашу ляльку, додавши очі м живе світло. Для початку потрібно визначити, звідки падає світло на обличчя ляльки, намітивши олівцем місце, де буде завдано відблиск.
8
Додаємо в основний тон білу фарбу. Малюємо світло на протилежній стороні від відблиску на кордоні райдужки і зіниці. Це місце на райдужці виходить найсвітлішим.
9
Останній крок. На зіницю наносимо відблиск. Зверніть увагу на те, що відблиски малюються в одному напрямку маленькими точками і навпаки самого світлого місця на райдужці. Світловий відблиск необхідно намалювати абсолютно білим кольором. Його краще наносити канцелярським штрихом або зубочисткою, якщо лялечка невеликого розміру.
10
І остаточне оформлення вічко - обведення їх по контуру. Для це скористаємося чорною або темно-коричневою фарбою.
Корисна порада
1. Очі ляльці краще малювати акриловими фарбами, т.к. після висихання плівочка, яка утворювалася від фарби, не стирається. 2. Для того щоб оченята ляльки не відрізнялися, їх краще малювати відразу обидва.