Як малювати подарунки. намалювати коробку цукерок.

Ви хочете навчитися малювати подарунок? Можна намалювати подарункову коробку, обв'язану блискучим красивим бантом. Існує кілька способів малювання, які дозволять зобразити ваш подарунок в об'ємному вигляді і наповнений світлом. Один з варіантів - малювання в редакторі Corel DRAW.
Вам знадобиться
  • редактор Corel DRAW
Інструкція
1
Відкрийте редактор Corel DRAW і створіть новий документ.
2
Виберіть на панелі інструментів "Ellipse" і намалюйте дві чіткі точки справа і зліва на одній і тій же висоті
3
Виберіть на панелі інструментів "Polyline" та від них проведіть по дві прямі. Для цього клікніть мишкою по точці, відзначаючи тим самим початок лінії, а потім в місці, де намічаєте закінчити лінію, зробіть подвійний клік. Місце перетину намальованих ліній - це ромб, який буде верхньою частиною подарункової коробки.
4
На панелі інструментів виберіть "Smart Fill" і за допомогою нього залийте фарбою ваш ромб.Теперь наша задача полягає в тому, щоб таким чином намалювати інші сторони коробки. Для цього видаліть допоміжні лінії, а точки залиште.
5
Проведіть вертикальну лінію від нижнього кута ромба за допомогою інструменту "Polyline". Довжина лінії залежить від бажаного розміру коробки. Якщо ви хочете віртуально подарувати коробку цукерок, то лінія буде короткою, а якщо в коробку поміщається великий об'ємний подарунок, то лінія малюється довгою.
6
Тепер від наших точок проведіть лінії до нижнього краю нашої коробки. А з лівого та правого боків ромба опустіть вниз лінії до перетину з першими.
7
Виберіть на панелі інструментів "Smart Fill" і за допомогою нього залийте фарбою нашу коробку.
8
Отже, основа подарунка готова. Можна її перефарбувати в будь-який святковий колір.
9
Тепер пожвавите вашу коробку за допомогою тіней, зорово створіть їй обсяг. Для створення таких ефектів необхідно створити дубль шару натисканням правої клавіші миші по малюнку, або поєднанням "Ctrl + D". Окрасьте цей шар в темніший тон.
10
Виберіть на панелі інструментів "Transparency" для створення прозорості. Натиснувши в правому нижньому куті, рухайте мишею курсор в лівий верхній кут. Такий ефект створюємо на всіх сторонах подарункової коробки. У вас вийшла об'ємна коробка.
11
Для більшого ефекту можна у вашої коробки відігнути куточки з двох видимих сторін. Знову виберіть на панелі інструментів "Polyline" і намалюйте два трикутника.
12
Заберіть чорний контур у трикутників і залийте їх фарбою.
13
Виберіть на панелі інструментів "Drop Shadow" для того, щоб додати тінь під кожен трикутник. Від центру трикутника простягніть мишею курсор вниз і вправо, потім відпустіть. На верхній панелі інструментів потрібно прописати значення, які відповідають за прозорість і розмір тіні. У вашої коробки вийшли як би відстовбурчені краю.
14
Подарункова коробка чекає, коли ж її перев'яжуть красивим бантом. Виберіть на панелі інструментів "Polyline" і малюйте майбутню стрічку.
15
На верхній панелі натисніть на кнопку для перетворення прямої стрічки в дугообразную, а потім зафарбуйте її в білий колір.
16
17
Якщо вам потрібно, щоб ваша перев'язна стрічка була матовою, а блискучою, то це робиться за допомогою "Interactive Fill", простягніть курсором від одного краю стрічки до іншого.
18
Тепер перев'яжіть коробку хрест-на-хрест другого стрічкою.
19
Отже. Ваша коробка упакована, перев'язана. Залишилося прикріпити красивий бант. Малювати його потрібно так само, як і перев'язувальні стрічки, тільки загин необхідно зробити більш крутіше.
20
бантики можна створити скільки завгодно - два або ж п'ять, і потім також додати до кожної деталі тінь.
21
Подарункова коробка готова. Ви можете її перефарбувати в будь-який вподобаний колір. Вона може прикрасити ваш сайт, як елемент дизайну.
Корисна порада
1. Для того, щоб подарунок був більш яскравим і святковим не слід заливати боку дуже темним тоном.2. Роблячи відблиски на коробці слід пам'ятати про те, що бант повинен бути більш яскравим та святковим, щоб фарби не зливалися.