Як побудувати дитячий сад. побудувати садок, фото.

У наш час спостерігається скорочення муніципальних дитячих садків і, як наслідок, дефіцит місць для дітей. Деяким батькам доводиться заздалегідь ставати в чергу, щоб віддати своє дитя в дитсадок. Існуючою ситуацією можна скористатися для організації приватного дитячого садка з метою отримання прибутку. Як це зробити, читайте далі.
Інструкція
1
Купіть, побудуйте або орендуйте приміщення, яке повинно відповідати нормам, які пред'являються приміщенням для ДНЗ, в іншому випадку пожежні, санітарні служби не дадуть дозвіл на його використання. Якщо є можливість, то орендуйте приміщення колишнього державного садка - воно вже відповідає всім умовам.
2
Придбайте дитячі іграшки, канцелярію, навчальну літературу, музичні інструменти, спортивний інвентар, меблі, постільна білизна, посуд, господарські речі. Обладнайте харчоблок, пральню, медичний кабінет.
3
Діяльність по створенню освітнього закладу підлягає ліцензуванню. Якщо цього не зробити - настає кримінальна відповідальність. Щоб отримати ліцензію, зверніться до місцевого департамент або комітет за освітою. Для цього знадобиться статут установи, довідка з податкової, правовстановлюючі документи на приміщення, висновку санепідемстанції і пожежників, освітня програма, довідка про наявність матеріально-технічної бази та навчальної літератури, відомості про наявність педагогів, чисельності дітей та багато іншого.
4
Підберіть персонал, який буде відповідати необхідним вимогам: педагогічну освіту, досвід роботи, рекомендації. Окрім вихователів вам знадобиться ще кухар, нянечки, вчителі музики, іноземних мов, охоронець.