Як солити ікру форелі. Ікра форелі солити.

Червону ікру можна не тільки купити, але і приготувати самим в домашніх умовах. Для цього не потрібно особливих навичок, просто зробіть все по нашій інструкції - і все вийде.
Вам знадобиться
    • Червона ікра
    • Сіль (цукор опціонально)
    • Вилка або гаряча вода
Інструкція
1
Коли ми чуємо слово "ікра", то найчастіше уявляємо солону червону ікру лососевих риб - одне з улюблених ласощів до святкового столу. Але червону ікру можна не тільки купити. Якщо у вас є можливість дістати свіжу червону рибу, то велика ймовірність, що в період нересту вам попадеться риба з ікрою. Ікра знаходиться в ястиков, в тонких плівках. Для засолу нам потрібно позбавитися від плівок. Іноді це зробити дуже складно, у разі, коли ікра або не дозріла або перезріла всередині риби. В цьому випадку засолюють так звану ястичная ікру прямо в цих плівках, розрізаючи на шматки. Смак при цьому анітрохи не страждає, чого не скажеш про зовнішній вигляд.
2
Отже, у вас є ікра. Наша задача - відокремити її від плівок. Професіонали відокремлюють плівки за допомогою вилки, акуратно збиваючи ікру таким чином, щоб плівки накрутивши на зубці виделки. Це складно зробити з першого разу, не пошкодивши ікринки.
3
Більш легкий спосіб - за допомогою гарячої води. Температура води повинна бути гарячою, але комфортною для рук, бо головну роботу з очищення ікри виконують ваші пальці. Опускаємо ястика з ікрою і пальцями счищаем ікринки від плівки. Потім нам залишилося тільки промити ікру кілька разів холодною водою, і приступати безпосередньо до засолюванні.
4
Ікру можна солити тільки сіллю, а можна сумішшю цукру і солі. Краще всього використовувати кам'яну або морську сіль. Стандартний рецепт - 50-70 г солі на 1 л води. Якщо ж ви додаєте цукор - то пропорції приблизно одна частина цукру до двох частин солі. Наготовлюємо суміш, добре перемішуємо з ікрою, залишаємо ікру просолитися на 15 хвилин.
5
Після цього ікру викладаємо в ситечко для стікання зайвої вологи. Потім перекладаємо ікру в скляну банку, дамо їй відпочити 2-4 години, і вживаємо. Пробуйте, експериментуйте, і нехай саме ваш рецепт засолювання ікри стане найсмачнішим!